Specifikace: Stejnosměrné a střídavé napětí až 1000 V AC/DC Sloupcový graf se 12 / 24 / 50 / 120 / 230 / 400 / 690 / 1000 V Měření napětí s nízkou vnitřní odpor 1pólová fázová zkouška Zobrazení polarity Zjištění směru točivého pole Měření odporu 0 Ω ÷ 1999 Ω Optická a akustická zkouška průchodnosti 0 Ω ÷ 400 kΩ Pevné impedance ~ 350 kΩ ( 3,5 mA při 1000 V) Paměť naměřených hodnot (Data Hold) Automatické vypnutí Vlastnosti: Napětí od 3 V až 1000 V AC/DC Tlačítko pro zátěžové zapojení (RCD chrániče... Celý popis
Koupit za 3 408 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
0 %
HT INSTRUMENTS HT10 Zkoušečka: elektrická; LCD; 3,5 číslice; 40÷400Hz; ±(5%+10digit)
Doprava:
133 Kč
Skladem
3 408 Kč
Koupit za 3 408 Kč
96 %
HT Instruments HT10 dvoupólová zkoušečka napětí, CAT III 1000 V, CAT IV 600 V, akustika , bargraf, LCD, LED
Doprava:
zdarma
Skladem
2 849 Kč
Koupit za 2 849 Kč
91 %
HT Instruments HT10 dvoupólová zkoušečka napětí, CAT III 1000 V, CAT IV 600 V, akustika , bargraf, LCD, LED
Doprava:
99 Kč
Skladem
2 849 Kč
Koupit za 2 849 Kč
Popis
Specifikace:
Stejnosměrné a střídavé napětí až 1000 V AC/DC
Sloupcový graf se 12 / 24 / 50 / 120 / 230 / 400 / 690 / 1000 V
Měření napětí s nízkou vnitřní odpor
1pólová fázová zkouška
Zobrazení polarity
Zjištění směru točivého pole
Měření odporu 0 Ω ÷ 1999 Ω
Optická a akustická zkouška průchodnosti 0 Ω ÷ 400 kΩ
Pevné impedance ~ 350 kΩ ( 3,5 mA při 1000 V)
Paměť naměřených hodnot (Data Hold)
Automatické vypnutí
Vlastnosti:
Napětí od 3 V až 1000 V AC/DC
Tlačítko pro zátěžové zapojení (RCD chrániče 30 mA)
Velký LCD displej s podsvícením
Zobrazení sloupcového grafu od 12 V AC/DC
Osvětlení místa měření s bílými LED
19 mm vzdáleností kontaktů pro kontrolu jednou rukou
Bezpečnost podle CAT III 1000 V, CAT IV 600 V
Ověřeno TÜV/GS
Tento text byl přeložen strojově.
Obsah balení:
Pevný kryt zkušebního hrotu s upínací přihrádka pro ochranné krytky a kovové dutinek · Kovové dutinky 4 mm s vnitřním závitem · 2x 1,5V baterie typu AAA · Ochranné pouzdro · . · Powerbanka
Stejnosměrné a střídavé napětí až 1000 V AC/DC
Sloupcový graf se 12 / 24 / 50 / 120 / 230 / 400 / 690 / 1000 V
Měření napětí s nízkou vnitřní odpor
1pólová fázová zkouška
Zobrazení polarity
Zjištění směru točivého pole
Měření odporu 0 Ω ÷ 1999 Ω
Optická a akustická zkouška průchodnosti 0 Ω ÷ 400 kΩ
Pevné impedance ~ 350 kΩ ( 3,5 mA při 1000 V)
Paměť naměřených hodnot (Data Hold)
Automatické vypnutí
Vlastnosti:
Napětí od 3 V až 1000 V AC/DC
Tlačítko pro zátěžové zapojení (RCD chrániče 30 mA)
Velký LCD displej s podsvícením
Zobrazení sloupcového grafu od 12 V AC/DC
Osvětlení místa měření s bílými LED
19 mm vzdáleností kontaktů pro kontrolu jednou rukou
Bezpečnost podle CAT III 1000 V, CAT IV 600 V
Ověřeno TÜV/GS
Tento text byl přeložen strojově.
Obsah balení:
Pevný kryt zkušebního hrotu s upínací přihrádka pro ochranné krytky a kovové dutinek · Kovové dutinky 4 mm s vnitřním závitem · 2x 1,5V baterie typu AAA · Ochranné pouzdro · . · Powerbanka
Parametry
| Typ měřiče | voltmetry |
| Přenosné | ano |
| Měření napětí do | 1000.0 V |
| Hlavní použití | elektroinstalace a revize |
| Kategorie bezpečnosti | CAT III 1000 V |
| Podpora True‑RMS | ne |
| Stupeň krytí IP | IP64 |
| Analogové | ne |
| Digitální | ano |
| Střídavé napětí | ano |
| Stejnosměrné napětí | ano |
| Odpor | ano |
| Kontinuita | ano |
| Frekvence | ano |
| Test RCD | ano |
| Vhodné prostředí | pro venkovní použití |
| Vhodné pro fotovoltaiku | ano |
| Záznam dat | ano |
| Rozměry produktu | 27 x 7 x 3 cm cm |
| Hmotnost | 0.29 kg |
| S vyměnitelnou baterií | ano |
| Vstupní impedance | 350000 Ω |