Pivní lavice LUX s opěrkou 220 × 25 cm – masiv borovice Komfortní sezení v moderním provedení Lavice z masivní borovice o síle 3 cm nabízí vysokou pevnost, stabilitu a dlouhou životnost. Konstrukce z kulatého ocelového profilu dodává moderní vzhled, zatímco opěrka zad výrazně zvyšuje komfort při delším sezení. Ideální řešení pro zahrady, oslavy i gastro provozy.
Koupit za 2 542 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Pivní lavice LUX s opěrkou 220 × 25 cm – masiv borovice Komfortní sezení v moderním provedení Lavice z masivní borovice o síle 3 cm nabízí vysokou pevnost, stabilitu a dlouhou životnost. Konstrukce z kulatého ocelového profilu dodává moderní vzhled, zatímco opěrka zad výrazně zvyšuje komfort při delším sezení. Ideální řešení pro zahrady, oslavy i gastro provozy.
Parametry
| Výrobce | HTI |
| Hmotnost | 50 kg |
| Typ | pivní sety |
| Kombinace materiálů | kov + dřevo |
| Počet míst | 4 |
| Tvar stolu | s obdélníkovým stolem |
| Složení sestavy | stůl + 2 lavice |
| Šířka stolu | 50 cm |
| Délka stolu | 220 cm |
| Výška stolu | 77 cm |
| Výška sedáku | 48 cm |
| Z masivu | ne |
| Rozkládací | ano |
| Skládací | ano |