Tento elegantní anální vibrátor s erekčním kroužkem z kolekce Hueman je nutností pro každého muže. Jak hřídel vibrátoru, tak perineální stimulátor mají kulatý tvar a mají stimulační výstupky. Falický prstenec zajišťuje tvrdší a delší erekci a intenzivní orgasmy. Měkký silikonový materiál vibrátoru je velmi pohodlný. Hračka má 10 různých vibračních režimů, včetně 4 rychlostí a 6 vzorů. Snadno se nastavují pomocí bezdrátového dálkového ovládání. Vibrátor po použití vždy důkladně očistěte čisticím... Celý popis

Koupit za 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tento elegantní anální vibrátor s erekčním kroužkem z kolekce Hueman je nutností pro každého muže. Jak hřídel vibrátoru, tak perineální stimulátor mají kulatý tvar a mají stimulační výstupky. Falický prstenec zajišťuje tvrdší a delší erekci a intenzivní orgasmy. Měkký silikonový materiál vibrátoru je velmi pohodlný. Hračka má 10 různých vibračních režimů, včetně 4 rychlostí a 6 vzorů. Snadno se nastavují pomocí bezdrátového dálkového ovládání. Vibrátor po použití vždy důkladně očistěte čisticím prostředkem na hračky a vlažnou vodou.

Tento elegantní anální vibrátor s erekčním kroužkem z kolekce Hueman je nutností pro každého muže. Jak hřídel vibrátoru, tak perineální stimulátor jsou kulaté a mají stimulační výstupky. Falický prstenec zajišťuje tvrdší a delší erekci a intenzivní orgasmy. Měkký silikonový materiál vibrátoru je velmi pohodlný. Hračka má 10 různých vibračních režimů včetně 4 rychlostí a 6 vzorů. Snadno se nastavují pomocí bezdrátového dálkového ovládání. Po použití vibrátor vždy důkladně očistěte čističem na hračky a vlažnou vodou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce EDC
Délka 14.3 cm
Průměr 3.6 cm
Vibrace ano
Typ kolíky