Jedná se o velmi kvalitní elektromagnetický ventil značky Hunter, který je důležitou součástí závlahového systému Jedná se o kvalitní elektromagnetický ventil od výrobce Hunter, ventil je osazený 24V cívkou a je možné u něho regulovat průtok. Elektromagnetický ventily jsou ideální volbou závlahového systému pro zahrady nebo menší komerční místa jako jsou parky. Elektromagnetický ventil  PGV101MM s regulací průtoku má vnější závit a  ventil lze rozebrat po uvolnění 4 zajišťovacích šroubů, proto... Celý popis

Koupit za 602 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jedná se o velmi kvalitní elektromagnetický ventil značky Hunter, který je důležitou součástí závlahového systému

Jedná se o kvalitní elektromagnetický ventil od výrobce Hunter, ventil je osazený 24V cívkou a je možné u něho regulovat průtok. Elektromagnetický ventily jsou ideální volbou závlahového systému pro zahrady nebo menší komerční místa jako jsou parky.

Elektromagnetický ventil  PGV101MM s regulací průtoku má vnější závit a  ventil lze rozebrat po uvolnění 4 zajišťovacích šroubů, proto je jeho údržba velmi snadná. 

Ventil je ovládaný pomocí elektromagnetu. Na základě elektrického signálu ovládají přívod vody, a to buď otevřením, nebo zavřením ventilu. Ventil se zapíná a vypíná manuálně.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hunter
Pro zahrady ano