Ilustrované včelařství Autor: Yves Gustin Zvláštní a ojedinělý průvodce světem včel. Autor pomocí kresleného vyprávění v černobílém provedení provází čtenáře základy teorie i praxe ve včelaření. S humorem a lehkostí popisuje realitu práce se včelami. Dozvíme se vše od anatomie včely, přes skladbu a proměnu včelstva během roku, k popisu, jakým způsobem včely mezi sebou komunikují, o významu opylení nebo variantách krmení. Nechybí ani návod jak se stáčí med, vyrábí medovina nebo jak ochránit včely... Celý popis

Koupit za 343 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ilustrované včelařství
Autor: Yves Gustin
Zvláštní a ojedinělý průvodce světem včel. Autor pomocí kresleného vyprávění v černobílém provedení provází čtenáře základy teorie i praxe ve včelaření. S humorem a lehkostí popisuje realitu práce se včelami. Dozvíme se vše od anatomie včely, přes skladbu a proměnu včelstva během roku, k popisu, jakým způsobem včely mezi sebou komunikují, o významu opylení nebo variantách krmení. Nechybí ani návod jak se stáčí med, vyrábí medovina nebo jak ochránit včely před nemocemi.
Kniha může být inspirující četbou pro každého. Kniha je napsána srozumitelným způsobem pro pochopení základů včelařství, ale i pokročilý včelař najde v knize zajímavá fakta. Velkým přínosem se může stát pro nejmladší včelaře, ale ocenit ji mohou i učitelé jako zábavnou a kvalitní pomůcku k vyučování.
Pro české vydání byla kniha odborně lektorována a přizpůsobena tuzemské praxi a předpisům.
Počet stran: 223

Vydal: Nakladatelství Baobab a Gplusg
Zobrazit více

Parametry

Žánr naučná
Rok vydání 2010
Nakladatelství Baobab&GplusG | G plus G
Autor Yves Gustin
Počet stran 228
Výrobce Baobab
Vazba Pevná bez přebalu matná
Jazyk české
Váha 1120 gramů
ISBN 978-80-87060-27-8
Zobrazit více parametrů