Intedoor ROUND zrcadlo s LED osvětlením Popis výrobku: Koupelnový nábytek - koupelnové zrcadlo šíře 80 cm, studené LED osvícení (12-32W/12V), IR senzor, topná fólie. IP44. Zrcadlo tloušťky 30mm. Zadní kovový kryt s elektrovýzbrojí. Vlastnosti a parametry výrobku: šířka: 80 cm hloubka: 3 cm výška: 80 cm osvětlení: ano Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě... Celý popis

Koupit za 9 270 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Intedoor ROUND zrcadlo s LED osvětlením

Popis výrobku:
Koupelnový nábytek - koupelnové zrcadlo šíře 80 cm, studené LED osvícení (12-32W/12V), IR senzor, topná fólie. IP44. Zrcadlo tloušťky 30mm. Zadní kovový kryt s elektrovýzbrojí.

Vlastnosti a parametry výrobku:
šířka: 80 cm
hloubka: 3 cm
výška: 80 cm
osvětlení: ano

Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Intedoor

Podobné produkty