Intel NUC BNUC11ATKC20002

0 %
(0 hodnocení)

Mini počítač Intel NUC 11 Essential Kit NUC11ATKC20002 Mini počítač Intel NUC 11 Essential Kit NUC11ATKC2 se řadí mezi cenově dostupné systémy v řadě kompaktních počítačů Intel NUC. Představuje tak řešení se základním výkonem pro multimediální využití a kancelářské aplikace. Intel NUC je tak vhodný nejen do domácností, ale také do kanceláří, podniků nebo škol. Užijte si perfektní výkon v mini balení. Výhody systému Intel NUC Mini počítač Intel NUC je plnohodnotný barebone systém, který je možné... Celý popis

Koupit za 3 289 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Mini počítač Intel NUC 11 Essential Kit NUC11ATKC20002
Mini počítač Intel NUC 11 Essential Kit NUC11ATKC2 se řadí mezi cenově dostupné systémy v řadě kompaktních počítačů Intel NUC. Představuje tak řešení se základním výkonem pro multimediální využití a kancelářské aplikace. Intel NUC je tak vhodný nejen do domácností, ale také do kanceláří, podniků nebo škol. Užijte si perfektní výkon v mini balení.

Výhody systému Intel NUC
Mini počítač Intel NUC je plnohodnotný barebone systém, který je možné zakoupit v různých konfiguracích a je jen na vás jaká varianta vám bude vyhovovat. Konfigurace jsou různé, takže můžete například zvolit přímo model s instalovanou pamětí, rychlou pamětí Intel Optane, pevným diskem i operačním systémem. Nebo může být dodáván bez pevného disku, operační paměti a systému, takže můžete zvolit jaké osazení je pro vaše potřeby optimální.

Možnosti využití
Intel NUC je ideálním základem pro osobní počítač, který je vhodný ať už pro každodenní práci v podnikové sféře a kancelářích nebo pro zábavu při surfování na netu, prohlížení fotek či sledování filmů. Jelikož jeho základ tvoří moderní procesor Intel, může poskytnout všechny zamýšlené vlastnosti. Úsporná platforma nejen šetří energii, ale nabízí dostatek výkonu jako HTPC pro multimediální zábavu při přehrávání videa či hraní méně náročných her.

Variabilita připojení
Mini PC Intel NUC 11 Essential Kit NUC11ATKC2, i přes své kompaktní rozměry, nabízí celou řadu možností připojení. Určitě plně využijete možnosti připojit externí zařízení přes porty USB - 2x 3.0/3.1/3.2 Gen 1, 2x 3.1/3.2 Gen 2 a 2x 2.0. Dále jsou k dispozici výstupy HDMI a DisplayPort a nechybí ani integrované síťové připojení Gigabit Ethernet, Wi-Fi ac a technologie Bluetooth.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Intel
Typ procesoru Intel Celeron
Operační systém bez OS
Typ PC mini PC
Mechanika ne
Frekvence procesoru 2 GHz
Velikost operační paměti 13 GB
Počet jader procesoru 2
Druh grafické karty integrované
Wi-Fi ano
Čtečka paměťových karet ne
Hmotnost 1.066 kg
Zobrazit více parametrů