JBL EON718S

100 %
(1 hodnocení)

JBL EON718S EON718S je aktivní subwoofer značky JBL. Díky inovativní technologii poskytuje profesionální zvuk a srozumitelné konzistentní pokrytí při všech úrovních hlasitosti. Univerzální použití zaručuje jak vestavěná bohatě vybavená DSP jednotka, tak široká konektivita, které vévodí možnost streamování prostřednictvím Bluetooth rozhraní. Samotný box je řešen s ohledem na různé sestavy, vybaven je dvěma ergonomickými madly pro snadnou manipulaci. Subwoofer je určen především pro spolupráci... Celý popis

Koupit za 34 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

JBL EON718S

EON718S je aktivní subwoofer značky JBL. Díky inovativní technologii poskytuje profesionální zvuk a srozumitelné konzistentní pokrytí při všech úrovních hlasitosti. Univerzální použití zaručuje jak vestavěná bohatě vybavená DSP jednotka, tak široká konektivita, které vévodí možnost streamování prostřednictvím Bluetooth rozhraní. Samotný box je řešen s ohledem na různé sestavy, vybaven je dvěma ergonomickými madly pro snadnou manipulaci. Subwoofer je určen především pro spolupráci s ostatními reproduktory řady EON700.

Odolný skelet vyrobený z patnáctivrstvé březové překližky je osazen 18“ basovým reproduktorem schopným přednesu ve frekvenčním spektru 31 až 150 Hz při maximálním SPL 131 dB. Napájen je zesilovačem třídy D o výkonu 1500 W (750 W RMS). Vestavěná DSP jednotka nabízí parametrický EQ, přepínač inverze polarity a speaker delay, vše lze ovládat na integrovaném podsvíceném LCD displeji. Kromě zmíněného Bluetooth lze přivést signál do dvou kombinovaných vstupů XLR/TRS.

Aktivní reproduktory řady EON 700 kombinují profesionální zvukovou kvalitu s naprostou všestranností použití. Jejich unikátní vlastností je streamování audia pomocí vestavěného rozhraní Bluetooth 5.0, které využívá nejnovější protokol pro snížení latence. Celý systém lze snadno ovládat i dálkově, což spolu se streamováním otevírá zcela nové možnosti zvukové reprodukce. Modelová řada EON 700 nabízí čtveřici dvoupásmových reproduktorů a subwoofer, stejně jako ostatní produkty JBL prochází i tato série minimálně 100 hodinovým testováním.
Zobrazit více

Parametry

Dělící frekvence 31 - 150 Hz
Výkon 1500 W
Hmotnost 37 kg
Výrobce JBL

Podobné produkty