JBL Flip 5

96 %
(145 hodnocení)

Součástí balení NENÍ CZ a Sk návod Návod k produktu si můžete vyhledat na stráchách: https://www.navod-k-obsluze.cz/ JBL Flip5 to je funkcemi natrískaný, designový bluetooth reproduktor, s kterým každé místo promeníte v tanecní parket. Bavte se s práteli bez omezení a užívejte si života naplno. podpora Bluetooth v4.2 vodeodolný design se stupnem krytí IPX7 výdrž prehrávání až 12 hodin Design Reproduktor vypadá stejne dobre, jako hraje. Sofistikovaný vodeodolný design, veselá barva a tvar, který... Celý popis

Koupit za 2 724 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Součástí balení NENÍ CZ a Sk návod
Návod k produktu si můžete vyhledat na stráchách: https://www.navod-k-obsluze.cz/

JBL Flip5 to je funkcemi natrískaný, designový bluetooth reproduktor, s kterým každé místo promeníte v tanecní parket. Bavte se s práteli bez omezení a užívejte si života naplno.

podpora Bluetooth v4.2
vodeodolný design se stupnem krytí IPX7
výdrž prehrávání až 12 hodin

Design
Reproduktor vypadá stejne dobre, jako hraje. Sofistikovaný vodeodolný design, veselá barva a tvar, který vám padne prímo do ruky to je jen zlomek skvelých vychytávek, kterými je reproduktor vybavený. Samozrejmostí je pak také intuitivní a jednoduché uživatelské ovládání, které vám umožní dostat se ke své hudbe snadno a rychle.

Bezstarostný poslech
Poslouchejte hudbu kdykoliv a kdekoliv bez omezení nejen díky mobilite reproduktoru, technologii bluetooth a dlouhé výdrži baterie, ale hlavne také díky vodeodolné konstrukci reproduktoru. At už chcete porádat vecírek u bazénu nebo jen zacne pršet na vaší garden párty – vy mužete být stále zcela v klidu, protože je reproduktor odolný proti vode se stupnem ochrany IPX7.

Bluetooth
Reproduktor je vybaven technologií Bluetooth, díky které nemusíte sebou na cesty brát žádný kabel pro pripojení reproduktoru k dalším zarízením. Stací pouze reproduktor propojit pomoci této technologie a mužete si užívat perfektní zvuk. U technologie Bluetooth také jiste oceníte možnost párování reproduktoru až se dvema zarízeními.

Prehrávání dlouho a dlouho a dlouho
Reproduktor je vybaven vysokokapacitní baterií s kapacitou 4 800 mAh s výdrží prehrávání až 12 hodin, takže si mužete svou oblíbenou hudbu vychutnávat po opravdu dlouhou dobu.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty