Příslušenství pro nehty je vyrobeno z odolného materiálu. Má nejlepší vlastnosti ze všech druhů oceli. Vyznačuje se vysokou odolností, je otěruvzdorný a matný. Sada se skládá ze 16 prvků, elegantního a odolného designu každého nástroje, spolu s pouzdrem umožňuje dlouhou životnost. Je to také skvělý dárek. Uvnitř pouzdra je samostatný prostor pro každý nástroj pro udržení pořádku bez jeho ztráty. Pouzdro je uzavřeno zaklapávacím uzávěrem a má na vnější straně zajímavou černou strukturu, která osloví... Celý popis

Koupit za 319 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Příslušenství pro nehty je vyrobeno z odolného materiálu. Má nejlepší vlastnosti ze všech druhů oceli. Vyznačuje se vysokou odolností, je otěruvzdorný a matný.
Sada se skládá ze 16 prvků, elegantního a odolného designu každého nástroje, spolu s pouzdrem umožňuje dlouhou životnost. Je to také skvělý dárek. Uvnitř pouzdra je samostatný prostor pro každý nástroj pro udržení pořádku bez jeho ztráty. Pouzdro je uzavřeno zaklapávacím uzávěrem a má na vnější straně zajímavou černou strukturu, která osloví každou ženu.
Obsah balení: viz foto
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Jenifer
Použití na nehty
Sady ano
Určení pánské