JIKA Mira výlevka závěsná s plastovou mřížkou H8510490000001
Doprava:
93 %
Jika Mira Závěsná výlevka s plastovou mřížkou H8510490000001
Doprava:
Skladem
100 %
Jika Mira Závěsná výlevka 425x500 mm, včetně mřížky H8510490000001
Skladem
96 %
Jika Mira H8510490000001
Popis
Sanitární výlevka Jika Mira – Praktické řešení pro náročné provozy i domácnost
Délka
510 mm
Šířka
435 mm
Výška
407 mm
Materiál
Sanitární keramika
Instalace
Závěsná (na stěnu)
Součást balení
Výlevka, odnímatelná plastová mřížka
Délka
510 mm
Šířka
435 mm
Výška
407 mm