Sada HEPA filtr HF22 Jolly pro ELECTROLUX, AEG a 12ks 1SBAG MAX Jolly sáčkůSada 1SBAG MAX Jolly sáčky 12ks a HEPA HF22 Jolly filtr 1ks pro vysavače AEG, ELECTROLUX S-BAG, Philips, Zanussi s HEPA filtry výrobce ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H rozměrově kompatibilní, jsou vhodné pro modely uvedené níže. Parametry sáčků k vysavači... Celý popis

Koupit za 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sada HEPA filtr HF22 Jolly pro ELECTROLUX, AEG a 12ks 1SBAG MAX Jolly sáčkůSada 1SBAG MAX Jolly sáčky 12ks a HEPA HF22 Jolly filtr 1ks pro vysavače AEG, ELECTROLUX S-BAG, Philips, Zanussi s HEPA filtry výrobce ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H rozměrově kompatibilní, jsou vhodné pro modely uvedené níže.
Parametry sáčků k vysavači

Rozměry: 265 x 198 mm
Rozměry příruby: 130 x 99 mm
Otvor v přírubě: 55 mm
Počet ks: 12ks
Parametry HEPA HF22 filtru

Rozměr filtru 138 x 110 x 22 mm
Vnější rozměr filtru 150 x 120 x 24 mm
Výška filtru 22/24 mm
Filtr neomyvatelný
Počet ks: 1ks
Kompatibilní s filtry

HQ W7-54908-HQN
JOLLY HF22
KOMA HFEX1
NEDIS VCFI212HEP
NEDIS VCFI250ELPH
AEG AFS1W
AEG AEF12
AEG AEFG12W Green
AEG-ELECTROLUX EFS1W
ELECTROLUX Allergy Plus S-filter
ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus
ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus
ELECTROLUX EFH12
ELECTROLUX EFH12W
ELECTROLUX EFH12N
ELECTROLUX EFHG12W
ELECTROLUX EFH13
ELECTROLUX EFH13W
ELECTROLUX EF26
ELECTROLUX EFS1W
MENALUX F1800H
PHILIPS FC8031/00
PHILIPS FC8038/01
WORWO FSEL02AB
WORWO FSEL01AB
AEG 9001677690
AEG 9001966697
ELECTROLUX 1050598018
ELECTROLUX 1050598562
ELECTROLUX 1050598554
ELECTROLUX 1131247015
ELECTROLUX 2193411010
ELECTROLUX 53190095295
ELECTROLUX 53190095355
ELECTROLUX 9000819889
ELECTROLUX 9000844911
ELECTROLUX 9092880609
ELECTROLUX 9092880617
ELECTROLUX-PHILIPS-AEG HF04/HLUX04
VACS EF5011, EF5012, EF5013, EF5014, EF5015, EF5016
VACS HF0011, HF0012, HF0013, HF0014, HF0015, HF0016
HEPA filtr HF22 Jolly do vysavačů AEG, ELECTROLUX, PHILIPS, Zanussi je neomyvatelný. Doporučení od většiny výrobců vysavačů: HEPA filtr pro vysavač je zapotřebí udržovat v čistotě a aspoň jednou za jeden rok vyměnit za nový prachový HEPA filtr, jinak může dojít k poškození vysavače díky přehrátí motoru.
Kompatibilní s příslušenstvím vysavačů

AEG AFS1W
AEG ASKVX8
AEG AUSK7
AEG AUSK8
AEG AUSK9
AEG ASKVX9
ALAFIL AB070
ALAFIL ALLBAG typ S-Bag
ALAFIL PA070
BASICXL BXL-51865
ELECTROLUX E200
ELECTROLUX E200B
ELECTROLUX E200M
ELECTROLUX E201B
ELECTROLUX E201M
ELECTROLUX E201M
ELECTROLUX E201MSFD
ELECTROLUX E201S
ELECTROLUX E202
ELECTROLUX E203
ELECTROLUX E203S
ELECTROLUX E205
ELECTROLUX E206B
ELECTROLUX E206S
ELECTROLUX E210B
ELECTROLUX E210S
ELECTROLUX E212B
ELECTROLUX ESKD8
ELECTROLUX ESKD9
ELECTROLUX GSK2
ELECTROLUX GSK1
ELECTROLUX VCAK1
ELECTROLUX SRK1S
ELECTROLUX SRKS1
ELECTROLUX UMP1
ELECTROLUX USK1
ELECTROLUX E201MSFD
ELECTROLUX UMP3
HQ W7-51864/HQN
HQ BXL-50580/P
K&M EP-BAG
K&M E10.1
K&M E13
KOMA SB01
KOMA SB02
MENLAUX 1800
MENALUX 1800P
MENALUX 1800MP
MENALUX 1800T
MENALUX 1800VT
PHILIPS FC 8019/01
PHILIPS FC 8021/03
PHILIPS FC 8022/04
PHILIPS FC 8023/04
PHILIPS FC 8023/04
PHILIPS FC 8027/01
PHILIPS FC 8060/01
VROPAP CBAG
WORWO ELMB01AO Perfect Bag
WORWO ELMB01K Perfect Bag
SWIRL E82
SWIRL PH86
XAVAX AE03
Určeno pro vysavače:
ELECTROLUX Org. Gr. AUSK7, AEG-ELECTROLUX EUO9GREEN UltraOne, ELECTROLUX PowerForce EPF63DB, PHILIPS FC9150/01 Performer, AEG-ELECTROLUX Pure D9 PD91-ALRG2, ELECTROLUX UltraOne Z 8822 GP, AEG-ELECTROLUX Z3323 UltraSilencer, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3370, AEG-ELECTROLUX Z8880 UltraOne, ELECTROLUX Z 8841 UltraOne, AEG-ELECTROLUX ZPFANIMAL PowerForce, PHILIPS FC8784/09R1 Performer Silent, AEG JetMaxx AJG 6800, AEG UltraOne UOANIMAL, AEG VX6-2-FFP, ELECTROLUX ErgoSpace 2254 XXL, AEG-ELECTROLUX AEC7570 Clario, ELECTROLUX Excellio Z 5245, AEG-ELECTROLUX AVQ2271 QSElegance, ELECTROLUX Oxygen Z 5561, AEG-ELECTROLUX Org. Gr. USK 1 (UltraOne), ELECTROLUX SilentPerformer ZSPANIMAL, PHILIPS Performer Silent FC8779 - FC8787, AEG-ELECTROLUX USREMOTE UltraSilencer, ELECTROLUX UltraSilencer EUS8ANIMAT, AEG-ELECTROLUX Z5631 Oxygen, ELECTROLUX UltraSilencer ZUSDELUXE, AEG-ELECTROLUX ZE351 ErgoSpace, ELECTROLUX ZUSDELUX61, AEG AirMax AAM 6123, AEG QS Elegance AVQ 2240, ELECTROLUX Bolido Z 4500 - 4595, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 2272, AEG-ELECTROLUX ASP7110 SilentPerformer, ELECTROLUX Org. Gr. E205, AEG-ELECTROLUX EUS8X2SB UltraSilencer, ELECTROLUX PowerForce ZPF 2210, PHILIPS FC9174/02 Performer, AEG-ELECTROLUX UltraOne AEL 8800 - 8899, ELECTROLUX UltraOne Z 8841, AEG-ELECTROLUX Z3355 UltraSilencer, ELECTROLUX UltraSilencer ZCS 2240 VEL, AEG-ELECTROLUX ZAM6220 AirMax, ELECTROLUX ZAPORIGINW AeroPerformer, AEG-ELECTROLUX ZUO9923PT UltraOne, PHILIPS FC8957/09 Performer Ultimate, AEG Maximus AMX 7010, AEG UltraSilencer AUSG 3901, AEG VX7-2-IW-P, ELECTROLUX ErgoSpace MCY 2, AEG-ELECTROLUX AEO5460 Essensio, ELECTROLUX JetMaxx ZJG 6800 - 6899, AEG-ELECTROLUX EPF61RR PowerForce, ELECTROLUX Oxygen Z 5915, AEG-ELECTROLUX PD82-8DB Pure D8, ELECTROLUX UltraOne EEUO9GREEN, AEG-ELECTROLUX XXL150 ErgoSpace, ELECTROLUX UltraSilencer USALLFLOOR, AEG-ELECTROLUX Z5960 Oxygen, ELECTROLUX UltraSilencer ZUSREMOTE, AEG-ELECTROLUX ZG8800 UltraOne, ELECTROLUX ZV 1010 - 1050 Viva Control, AEG AirMax AAM 7124 POW, AEG Serie AUO UltraOne, AEG Viva Control AVC 1160, ELECTROLUX Clario Z 2015, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 336, AEG-ELECTROLUX AUS4040 UltraSilencer, ELECTROLUX Org. Gr. SRKS1, AEG-ELECTROLUX JMANIMAL JetMaxx, ELECTROLUX Pro Typ 53190095355, PHILIPS FC9184/11 PerformerPro, AEG-ELECTROLUX UltraOne Z8830, ELECTROLUX UltraOne Z 8870 C, AEG-ELECTROLUX Z3372 UltraSilencer, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3365, AEG-ELECTROLUX ZCS2200 ClassicSilence, ELECTROLUX ZJM 6800...6899 JetMaxx, AEG-ELECTROLUX ZUOORIGW+ UltraOne, AEG Org. Gr. 203, AEG UOORIGWR+, AEG VX8-2-ÖKO, ELECTROLUX ErgoSpace XXL 170, AEG-ELECTROLUX AET7770 Cande, ELECTROLUX JetMaxx ZJM 6815 T, AEG-ELECTROLUX ErgoSpace ZE 2200 - 2299, ELECTROLUX Oxygen+ Z 7323, AEG-ELECTROLUX Pro Typ 1131247015, ELECTROLUX UltraOne UOALLFLOOR, AEG-ELECTROLUX XXL40 ErgoSpace, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3320, AEG-ELECTROLUX Z7510 Clario, ELECTROLUX Viva Control ZV 1010 - 1050, AEG-ELECTROLUX ZJM68FD6 JetMaxx DustGone, PHILIPS FC8724/09 Performer Expert, AEG Cande AET 7760, AEG SystemPro P 3, AEG Viva Control AVC 1230, ELECTROLUX Clario Z 7512, AEG-ELECTROLUX AAM6108 AirMax, ELECTROLUX ErgoSpace ZEG 300, 301, AEG-ELECTROLUX AVC1162 VivaControl, ELECTROLUX Oxy3System ZO 6322, AEG-ELECTROLUX Org. Gr. AUSK 8, ELECTROLUX Pure D8 PD82-4MB, PHILIPS FC9304/01 SilentStar, AEG-ELECTROLUX UltraOne ZUO9923PT, ELECTROLUX UltraOne ZUOANIMAL, AEG-ELECTROLUX Z4595 Bolido, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3922, AEG-ELECTROLUX ZE2256 ErgoSpace, ELECTROLUX ZT 7740, 7750, 7770, AEG-ELECTROLUX ZXM7025 Maximus, AEG Org. Gr. GSK1, ELECTROLUX AeroPerformer ZAPORIGINW, ELECTROLUX ErgoSpace XXL 61, AEG-ELECTROLUX AJM6815 JetMaxx, ELECTROLUX JMTURBO, AEG-ELECTROLUX ESP74GREEN SilentPerfomer, ELECTROLUX PD91 6PTX PureD9 UltraOne, AEG-ELECTROLUX Pro Typ EFH12N, ELECTROLUX UltraOne Z 8810 P, AEG-ELECTROLUX Z2015 Clario, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3352, AEG-ELECTROLUX Z8821 UltraOne, ELECTROLUX Z 6200 - 6201 Mondo Plus, AEG-ELECTROLUX ZO6330 Oxy3System, PHILIPS FC8779/09R1 Performer Silent, AEG Essensio AEO 5410, AEG UltraOne AEL 8899, AEG Viva Quickstop AVQ 2129, ELECTROLUX Classic Silence ZCS 2100 FB, AEG-ELECTROLUX AAM6155 AirMax, ELECTROLUX Essensio ZEO 5420, AEG-ELECTROLUX AVQ2112 VivaQuickstop, ELECTROLUX Oxygen 3 canister vacuums, AEG-ELECTROLUX Org. Gr. E205, ELECTROLUX SilentPerformer ESP73EB4A, PHILIPS FC9302/02 SilentStar, AEG-ELECTROLUX UOPOWER UltraOne, ELECTROLUX UltraSilencer EEUS89TM, AEG-ELECTROLUX Z5525 Oxygen, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3975C, AEG-ELECTROLUX ZE322 ErgoSpace, ELECTROLUX ZUOQUATTRO, AEG AET 7770, AEG Oxygen+ AO 7350, ELECTROLUX AirMax ZAM 6216, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 2234, AEG-ELECTROLUX AMX7035 Maximus, AEG VX6-1-LR, ELECTROLUX Classic Silence ZCS 2540, AEG-ELECTROLUX ACS1800 ClassicSilence, ELECTROLUX Excellio Z 5020, AEG-ELECTROLUX AVQ2137 VivaQuickstop, ELECTROLUX Oxygen Z 5530, AEG-ELECTROLUX Org. Gr. GSK 1, ELECTROLUX SilentPerformer ESP75CB, PHILIPS FC9150/09 Performer, AEG-ELECTROLUX USGREEN UltraSilencer, ELECTROLUX UltraSilencer EL 7066A, AEG-ELECTROLUX Z5560 Oxygen, ELECTROLUX UltraSilencer ZUSALLFLR, AEG-ELECTROLUX ZE337 ErgoSpace, ELECTROLUX ZUSALLFL58, AEG AirMax AAM 6113, AEG Pro Typ 9001677690, ELECTROLUX AirMax ZAM 6280, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 2260, AEG-ELECTROLUX APF6111 PowerForce, ELECTROLUX Org. Gr. E201M, AEG-ELECTROLUX EUS8ANIMAL UltraSilencer, ELECTROLUX PowerForce PF1CLASSIC, PHILIPS FC9170/02 Performer, AEG-ELECTROLUX SilentPerformer ASP 71xx, ELECTROLUX UltraOne Z 8830 CST, AEG-ELECTROLUX Z3345 UltraSilencer, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3380, AEG-ELECTROLUX ZAM6106 AirMax, ELECTROLUX Z 8872 UltraOne, AEG-ELECTROLUX ZSPGREEN SilentPerformer, PHILIPS FC8941/09R1 Performer Ultimate, AEG JetMaxx AJM 6825, AEG UltraSilencer AUS 4030, AEG VX7-1-WR-P, ELECTROLUX ErgoSpace ESFLOORPRO, AEG-ELECTROLUX AEO5410 Essensio, ELECTROLUX JetMaxx JMANIMAL+, AEG-ELECTROLUX ECS54B ClassicSilence, ELECTROLUX Oxygen Z 5634, AEG-ELECTROLUX Oxygen Z 5500 - 5695, ELECTROLUX The Boss Z 2272, AEG-ELECTROLUX XXL111 ErgoSpace, ELECTROLUX UltraSilencer EUSC64-EB New, Značení NEDIS VCFI250ELPH, AEG-ELECTROLUX Z5927 Oxygen, ELECTROLUX UltraSilencer ZUSORIGDB+, AEG-ELECTROLUX ZEO5400 Essensio, ELECTROLUX ZUSGREENPLUS, AEG AirMax AAM 6160 EC, AEG Serie AJG JetMaxx, AEG Viva Control AVC 1113, ELECTROLUX Clario Z 1930, 1931, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 325 R, AEG-ELECTROLUX AUO8870 UltraOne, ELECTROLUX Org. Gr. ESKD8, AEG-ELECTROLUX JetMaxx AJM 6717, 6800 - 6899, ELECTROLUX PowerForce ZPFSPEEDY, PHILIPS FC9178/03 Performer, AEG-ELECTROLUX UltraOne Z8811, ELECTROLUX UltraOne Z 8860 CB, AEG-ELECTROLUX Z3365 UltraSilencer, ELECTROLUX UltraSilencer ZEN ZUSDELUX58, AEG-ELECTROLUX ZAMG6200 AirMax, ELECTROLUX ZEO 5400 - 5499 Essensio, AEG-ELECTROLUX ZUOERGO UltraOne, AEG Maximux AMX 2000 - 2200, AEG UODELUXE, AEG VX8-1-WR-M, ELECTROLUX ErgoSpace XXL 126, AEG-ELECTROLUX AET7740 Twintech, ELECTROLUX JetMaxx ZJM 68 FD7, AEG-ELECTROLUX EPF6GREEN PowerForce, ELECTROLUX Oxygen Z 5960, AEG-ELECTROLUX PF1TURBO PowerForce,
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Jolly