Proč si je zamilujete: - Boty do zimního počasí s podšívkou z hřejivé ovčí vlny - Barefootové - Vkládací stélka z paměťové pěny pro pohodlnou chůzi - Pevný opatek - Jde dobře utáhnout na úzký kotník - Šité ručně v ČR - Kvalitní italská kůže - Pro začínající i pokročilé barefootaře - Zapínání na suchý zip - Hodí se pro děti od 1 do 8 let Bez obav do mrazu Boty Jonap Jerry zima jsou skvělou volbou pro chladné zimní počasí, kdy je potřeba udržet chodidlo v teple. Italskou velurovou kůži... Celý popis

Koupit za 1 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Proč si je zamilujete:

- Boty do zimního počasí s podšívkou z hřejivé ovčí vlny

- Barefootové

- Vkládací stélka z paměťové pěny pro pohodlnou chůzi

- Pevný opatek

- Jde dobře utáhnout na úzký kotník

- Šité ručně v ČR

- Kvalitní italská kůže

- Pro začínající i pokročilé barefootaře

- Zapínání na suchý zip

- Hodí se pro děti od 1 do 8 let

Bez obav do mrazu

Boty Jonap Jerry zima jsou skvělou volbou pro chladné zimní počasí, kdy je potřeba udržet chodidlo v teple. Italskou velurovou kůži nebo microfiber doplňuje podšívka z ovčí vlny a společně zabraňují částečnému pronikání vody dovnitř. Zároveň zůstávají maximálně prodyšné. Podpořit nepropustnost vody můžete vhodným impregnačním přípravkem. Malé dětské nožky budou mít v botě skvělé pohodlí díky vkládací stélce z paměťové pěny a v botách se mohou pouštět do všemožných vylomenin – kožený okopový materiál je odolný a zvládne toho hodně včetně kopání do kusů ledu.

Suchý zip a veselé designy

Ačkoliv jsou boty Jonap Jerry zima vyššího střihu, nebude s jejich obouváním a vyzouváním žádná potíž. Díky dvojici suchých zipů je to otázka chviličky, a navíc je velmi jednoduché botu povolit nebo utáhnout tak, aby nikde netlačila. Problémové bývají většinou úzké kotníky – ty ale pro nošení bot Jonap Jerry zima nejsou žádnou překážkou. Protože jsou boty v provedení barefoot, určitě se nebojte velké váhy. Boty jsou odlehčené a příjemné i na delší nošení. Kluky i holky pak určitě potěší široká nabídka barevných variant, kdy mnohé zdobí i roztomilá sněhová vločka nebo jiný moderní reflexní obrázek. Nechte vaše děti vybrat si variantu, která se jim bude líbit – o to snazší a rychlejší obouvání bude.

Jak se o boty starat?

Aby vašim dětem boty sloužily co nejdéle, doporučujeme je čistit kartáčkem na sucho. Pokud je obuv ušpiněná, použijte čisticí pěnu, ale vyvarujte se, prosím, praní v pračce. Boty nenoste v teplém počasí, mohlo by dojít k propocení chodidla, což není důvodem k reklamaci. Pokud se vám přesto propotí, vyndejte stélku a dobře ji vysušte.
Zobrazit více

Parametry

Značka Jonap
Barva černá
Zapínání na suchý zip
Materiál kůže