KASAmax Mobile PROFI

0 %
(0 hodnocení)

Jedná se o naši nejvýkonnější pokladní sestavu, kterou nabízíme. Tato pokladní stanice je určena hlavně pro náročnější typy provozoven, ve kterých je kladen důraz na rychlou odezvu systému. Vyniká velkou 16" palcovou obrazovkou, umožňující "překlopený" režim, díky kterému je ovládání pokladní aplikace KASAmax ještě jednodušší. Práci Vám výrazně zjednoduší nastavitelné rameno, díky kterému si nastavite polohu obrazovky přesně dle potřeby. Pokladní stanici lze umístit pomocí standardu VESA i na zeď.... Celý popis

Koupit za 15 718 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jedná se o naši nejvýkonnější pokladní sestavu, kterou nabízíme. Tato pokladní stanice je určena hlavně pro náročnější typy provozoven, ve kterých je kladen důraz na rychlou odezvu systému. Vyniká velkou 16" palcovou obrazovkou, umožňující "překlopený" režim, díky kterému je ovládání pokladní aplikace KASAmax ještě jednodušší. Práci Vám výrazně zjednoduší nastavitelné rameno, díky kterému si nastavite polohu obrazovky přesně dle potřeby. Pokladní stanici lze umístit pomocí standardu VESA i na zeď.
Zařízení lze připojit k internetu pomocí Wi-Fi nebo LAN kabelem. Velkou výhodou pokladní stanice je více USB portů díky kterým, lze připojit i 80mm tiskárna  nebo čtečka EAN kódů. 
Zařízení je vhodné pro všechny typy náročných provozů jako jsou restaurace, hotely, bary, kavárny, potraviny, drogérie, večerky, trafiky, pekárny, kadeřnictví, sportovní centra a další.
Díky termálnímu  tisku nemusíte řešit doplňování inkoustu. Jedná se o úsporný tisk na teplocitlivý papír, který koupíte jak na našem eshopu, tak v jakémkoliv papírnictví. 
V pokladně je předinstalována námi vyvíjená pokladní aplikace KASAmax, která nabízí více možností markování. Markovat můžete položkově s pevně stanovenou cenou nebo libovolnou částkou na položku/skupinu. Samozřejmostí je možnost výběru sazeb DPH. Každý si tak může vybrat způsob, který nejvíce vyhovuje typu jeho provozu. Další nepostradatelné funkce jsou pokladní uzávěrky, markování na více účtů a přehledy transakcí. Pokladní systém je bez EET, ale v případě návratu elektronické evidence tržeb lze tuto funkci opět aktivovat. Díky vzdálené administraci nabízí aplikace KASAmax i možnost definice mapy stolů, skladové operace a další nadstandardní funkce. 
Aplikaci KASAmax nastavíte během pár minut a můžete začít ihned markovat. Pro rychlé seznámení je k  dispozici manuál a videomanuály.
Jak již bylo popsáno, v pokladní sestavě je předinstalována námi vyvíjená pokladní aplikace KASAmax, která je k vyzkoušení na dva měsíce. Následně lze využít verzi Lite, která je i po této době zcela zdarma, ale některé funkce v ní nejsou přístupné. Je také limitována počtem účtenek v měsíci. Aplikaci KASAmax můžete zakoupit na 6, 12 měsíců nebo formou neomezené licence. Více informací naleznete kliktnutím na tento odkaz. 
K pokladní stanici si můžete v konfigurátoru vybrat i jednu ze dvou poklaních zásuvek. Varianty jsou tyto:
Pokladní zásuvka MALÁRozměry: 300mm šířka x 360mm hloubka x 89mm výška. Obsahuje 3 místa pro bankovky a 4 mincovníky. Více informací zde.Pokladní zásuvka VELKÁRozměry: 420mm šírka x 440mm hloubka x 105mm výška. Obsahuje 5 míst pro bankovky a 9 mincovníků (vyjímatelný mincovník). Více informací zde.
Specifikace pokladny KASAmax PROFI 16" 

16" pokladní systém s možností nastavení úhlu obrazovky
mobilní aplikace KASAmax 
možnost připojení termální tiskárny 58mm nebo 80mm (bluetooth i USB)
možnost připojení pokladní zásuvky na evidenci hotovosti 
OS Android

Výhody

připojení k internetu pomocí Wi-Fi nebo LAN
možnost připojení pokladní zásuvky 
USB porty pro připojení dalších periférií (tiskárna, zákaznický displej, čtečka EAN)
možnost napojení na štítkovou váhu
úsporný tisk
velmi rychlá doba odezvy zařízení 
plnohodnotný pokladní systém
snadné ovládání aplikace
přehledné a intuitivní nastavení
velká zobrazovací plocha 
možnost připevnění na zeď
režimy aplikace (gastro, obchod, služby, rychlý prodej, fastfood)
markování položkově nebo číselníkem, případně sazbou DPH
možnost připojení platebního terminálu Global Payments, SumUp  nebo ComGate

HW parametry
All-in-one systém s úhlopříčkou displeje 16" nabízí rozlišení 1920 x 1200 obrazových bodů. Pohání jej čtyřjádrový procesor o taktu až 2,6 GHz, doplněný o 2 GB operační paměti. Pro data je připraveno úložiště s kapacitou 16 GB s možností rozšíření o paměťové karty micro SD do kapacity až 128 GB. Pokladna dále disponuje Wi-Fi, Bluetooth a USB(OTG) připojením. Zařízení pohání operační systém Android 11.
Další důležité informace
Ke všem pokladním systémům s aplikací KASAmax nabízíme i vzdálenou administraci KASAmax Backoffice, která nabízí celou řadu užitečných funkcí pro správu vašeho provozu. Více informací naleznete kliknutím na tento odkaz.
Pro náročnější klienty nabízíme také možnost připojení mobilního číšníka KASAmax nebo napojení na vyvolávací systém KASAmax.
Vyzkoušejte si mobilní pokladní aplikaci KASAmax zcela zdarma na svém telefonu nebo tabletu. Naleznete ji ve vašem obchodě obchod Play i App Store.
Zobrazit více