Malé elegantní zrcadlo v masivním bílém rámu Originální zrcadlo, jehož vzhled podtrhuje masivní borovicový rám, je skvělým minimalistickým doplňkem do ložnice, předsíně, šatníku či nad toaletní stolek. Místnost opticky zvětší a prosvětlí. Přidělat jej navíc můžete na výšku i na šířku. Vodorovné zavěšení se hodí například nad komodu, svislé do ložnice či haly. Zavěšené zrcadlo nezabírá, na rozdíl od zrcadla se stojanem, příliš místa, navíc místnost optický zvětší.  Rám není nijak dekorovaný a surovost... Celý popis

Koupit za 1 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Malé elegantní zrcadlo v masivním bílém rámu
Originální zrcadlo, jehož vzhled podtrhuje masivní borovicový rám, je skvělým minimalistickým doplňkem do ložnice, předsíně, šatníku či nad toaletní stolek. Místnost opticky zvětší a prosvětlí. Přidělat jej navíc můžete na výšku i na šířku. Vodorovné zavěšení se hodí například nad komodu, svislé do ložnice či haly. Zavěšené zrcadlo nezabírá, na rozdíl od zrcadla se stojanem, příliš místa, navíc místnost optický zvětší. 
Rám není nijak dekorovaný a surovost dřeva zjemňuje bílý nátěr. Přes bílou matnou barvu s 85% kryvostí, kterou je dřevo ošetřeno, prosvítá dřevěný dekor (především jemné kroužky na povrchu dřeva z finské borovice). Borové dřevo i bílá barva nepodléhají trendům a jsou nadčasové. Zrcadlo vynikne v kombinaci s dalšími kousky Belluno Elegante kolekce od tradičního výrobce nábytku Katmandu – například s postelí, knihovou či komodou. Hodí se do interiérů zařízených v provensálském, skandinávském či industriálním stylu. 
Výška: 75 cmŠířka: 60 cmHloubka: 1,8 cm
Péče o dřevěné části zrcadla

K údržbě používejte vlhký měkký hadřík z mikrovlákna.
Nedrhněte dřevo houbičkami, drátěnkami ani abrazivními a chemickými mycími prostředky.
Při leštění dejte pozor, ať se leštěnka nedostane na dřevěný rám. 
Zrcadlo pověste na pevnou rovnou plochu mimo blízkost zařízení vyzařujících teplo a mimo přímý svit slunce.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Belluno Elegante