Kitl Syrob Okurka 0,5 l

99 %
(28 hodnocení)

Okurkový syrob BIO 500ml - Kitl Unikátní BIO okurkový sirup od firmy Kitl. Vynikající hustý sirup vyrobený v České republice z okurek v BIO kvalitě. Je skvělý pro přípravu domácích osvěžujících limonád a k ochucení nealkoholických i alkoholických nápojů a koktejlů. Zajímavosti o okurce Okurka je původně tropická rostlina pocházející z Asie. Před více než 4 tisíci lety ji začali pěstovat Indové, od nichž se pak díky starým Řekům a Římanům rozšířila do Evropy. A byla tak populární, že císař Tiberius... Celý popis

Koupit za 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Okurkový syrob BIO 500ml - Kitl
Unikátní BIO okurkový sirup od firmy Kitl. Vynikající hustý sirup vyrobený v České republice z okurek v BIO kvalitě. Je skvělý pro přípravu domácích osvěžujících limonád a k ochucení nealkoholických i alkoholických nápojů a koktejlů.

Zajímavosti o okurce
Okurka je původně tropická rostlina pocházející z Asie. Před více než 4 tisíci lety ji začali pěstovat Indové, od nichž se pak díky starým Řekům a Římanům rozšířila do Evropy. A byla tak populární, že císař Tiberius ji vyžadoval na stole každý den, a to i v zimě. Okurky měly tehdy své místo i v léčitelství. Slavný filosof a spisovatel Plinius Starší zanechal na čtyřicet osvědčených receptů. Staří Římané věřili, že okurka ochrání před kousnutí škorpionem nebo zaplaší myši. Ženy, jež chtěly otěhotnět, ji nosily zavěšenou u pasu. V současné době je okurka nedílnou součástí většiny světových kuchyní. Recepty jsou rozmanité, od sladkého okurkového koláče až po výtečnou domácí limonádu. 
Složení: třtinový cukr*, okurková šťáva* (Cucumis sativus L., 5%), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, koncentrát spiruliny, koncentrát světlice barvířské, přírodní aroma.
*z ekologického zemědělství
Dávkování: Pro přípravu domácích limonád řeďte nejlépe s kvalitní vodou v poměru 1:10.
Ostatní informace: Skladujte v chladu a temnu. Případný zákal nebo pěna nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu. Před upotřebením protřepejte. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 14 dní. Baleno v ochranné atmosféře.
Výrobek obsahuje ve 100 ml: energetická hodnota 1454 kJ/346 kcal, tuky < 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g, sacharidy 85 g, z toho cukry 85 g, bílkoviny < 0,1 g, sůl < 0,1 g.

Cena za měrnou jednotku (100 ml ): 23,80 Kč
Balení: 500 ml

Okurkový syrob BIO 500ml - Kitl
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kitl
Objem 0.5 l
Příchuť okurka
Bio ano

Podobné produkty