Klean Kanteen TKWide w/Café Cap termoska - Berry Bright 355 ml Termoska a termohrnek v jednom – s ideálním objemem 355 ml. Díky svému univerzálnímu designu a skvělé kvalitě je vhodný do města, práce či školy, ale také do přírody. Z láhve na sklenici, díky víčku Café Cap, jedním otočením Unikátní víčko Café Cap™ Klean Kanteen je vybaveno otočným systémem. Pokud je otvor na víčku uzavřen, je 100% nepropustný, takže funguje jako termoska a nemusíte se bát, že se vám tekutina vylije. Pootočením otevřete... Celý popis

Koupit za 525 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Klean Kanteen TKWide w/Café Cap termoska - Berry Bright 355 ml

Termoska a termohrnek v jednom – s ideálním objemem 355 ml. Díky svému univerzálnímu designu a skvělé kvalitě je vhodný do města, práce či školy, ale také do přírody.

Z láhve na sklenici, díky víčku Café Cap, jedním otočením

Unikátní víčko Café Cap™ Klean Kanteen je vybaveno otočným systémem. Pokud je otvor na víčku uzavřen, je 100% nepropustný, takže funguje jako termoska a nemusíte se bát, že se vám tekutina vylije. Pootočením otevřete otvor k pití, takže se můžete kávy či čaje napít stejně, jako z běžného termohrnku.

Součástí víčka je kovová rukojeť. Víčko lze z láhve zcela odšroubovat, což umožňuje snadné naplnění, vyprázdnění i čištění termohrnku. Samotné víčko je také vhodné do myčky na nádobí. Je kompatibilní se všemi lahvemi Klean Kanteen z kolekce TKWide KLEAN Kanteen.

Šetrná alternativa k jednorázovým lahvím

Láhev je vyrobena z certifikované 90% recyklované nerezavějící oceli 18/8 a silikonu. Díky tomu je zdravotně nezávadná a nezachycuje pachy či příchutě.

Vnitřek láhve je vytvořen z unikátního elektroleštěného povrchu, díky čemuž tato láhev nezanechává chuť ani pachy nápoje. V láhvi nenajdete žádné ostré hrany, čímž se předchází hromadění bakterií a špíny a zajišťuje se tak snazší čištění láhve.

Hrdlo láhve odpovídá kolekci TKWide KLEAN Kanteen a jeho průměr je 66 mm. Snadno se z něj pije a je dostatečně velký pro vhození kostek ledu standardní velikosti nebo pro použití čisticího kartáče při čištění.

Láhev disponuje konstrukcí s dvojitou stěnou a vakuovou izolací, takže udrží obsah studený více než 38 hodin a teplý až 11 hodin.

Díky svému úzkému provedení se láhev vejde do většiny držáků na nápoje v autech, v kočárcích a pod.

 

Nová, až 4-krát odolnější povrchová úprava

Povrchová úprava láhve je vytvořena speciální technologií Klean Coat™, což činí láhev ještě více odolnou vůči nárazům. Vnější část hrníčku je v matném provedení, zajišťuje snadné uchopení hrníčku bez rizika popálení.

 

Detaily produktu:

- vyrobeny z potravinářské nerezové oceli 18/8 a silikonu

- neobsahuje žádné plastové součástky

- dvojité stěny, vakuová izolace

- 4x odolnější povrchová úprava jako předchozí provedení

- neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky

- 100% nerezové vnitřek s elektroleštěním povrchem nezachycuje pachy či příchutě nápoje

- žádné ostré hrany (na zaoblených stěnách se neusazuje špína ani bakterie)

- bezpečné, odolné, vysoce kvalitní materiály

- přenosné, znovu použitelné a recyklovatelné 

- Nedoporučujeme mýt v myčce nádobí (kromě víčka)

Vlastnosti produktu:

- Celkový objem: 355 ml

- Hmotnost balení: 360 g

- Výška: 185 mm

- Průměr: 76 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kleen Kanteen
Objem 0.355 l
Druh termoláhve
Hmotnost 350.5 g
Výška 18.5 cm
Barva černé
Dětské ano