KNIHA MASTERCLASS of Heleny Fléglové První kniha svého druhu v České republice, která obsahuje spoustu receptů, kde se naučíte všemožným technikám za použití těch nejlepších surovin. Kniha je zpracována tak, aby byla uchopitelná pro každého. Najdete v ní vždy detailní popis receptu a krásné ilustrace a fotografie, abyste si mohli udělat obrázek o tom, jak bude výsledný dezert složený. Jako bonus v ní naleznete bližsí vysvětlení všech použitých surovin a příběh skvělé cukrářky, zakladatelky pražské... Celý popis

Koupit za 1 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

KNIHA MASTERCLASS of Heleny Fléglové

První kniha svého druhu v České republice, která obsahuje spoustu receptů, kde se naučíte všemožným technikám za použití těch nejlepších surovin.

Kniha je zpracována tak, aby byla uchopitelná pro každého. Najdete v ní vždy detailní popis receptu a krásné ilustrace a fotografie, abyste si mohli udělat obrázek o tom, jak bude výsledný dezert složený.

Jako bonus v ní naleznete bližsí vysvětlení všech použitých surovin a příběh skvělé cukrářky, zakladatelky pražské HF Pastry Academy a školitelky Heleny Fléglové.

 

Kniha je celá v českém jazyce.

 

Pokud by Vás zajímalo více o kurzech, přejděte na www.hfpastryacademy.cz

Kniha s věnováním bohužel u nás není možná, nejsme jejím autorem.
Zobrazit více