Popis produktu Popis rozšíření S tímto doplněním můžete hrát vaši oblíbenou hru až v šesti hráčích. Ke hraní této sady budete potřebovat základní hru Osadníků z Katanu a to pouze tu, která má plastové figurky, se základní hrou kde jsou dřevěné komponenty kombinovat nejde. Také ji nemůžete kombinovat s jinými rozšířeními. Tuto doplňkovou sadu velmi snadno rozlišíte od ostatních políček, jelikož má jiný rub. Jelikož je s tímto rozšířením možno hrát ve více hráčích, taky se nám rozšiřuje herní plán,... Celý popis

Koupit za 629 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu
Popis rozšíření

S tímto doplněním můžete hrát vaši oblíbenou hru až v šesti hráčích. Ke hraní této sady budete potřebovat základní hru Osadníků z Katanu a to pouze tu, která má plastové figurky, se základní hrou kde jsou dřevěné komponenty kombinovat nejde. Také ji nemůžete kombinovat s jinými rozšířeními.

Tuto doplňkovou sadu velmi snadno rozlišíte od ostatních políček, jelikož má jiný rub. Jelikož je s tímto rozšířením možno hrát ve více hráčích, taky se nám rozšiřuje herní plán, který je zvětšen pomocí okrajových kartiček a také nových karet polí. Žetony s čísly se zde pokládají pouze z doplňkové sady, nikoly ze základní hry. Pravidla jsou zde stejná jako u základní hry, ale s jednou vyjímkou, po odehrání tahu jednoho hráče, můžou všichni hráči libvolně stavět a nakupovat akční karty.

Obsah balení:

- 11 šestistěnných dílků hrací desky
- 4 části rámu
- 28 žetonů s čísly
- 2 karty stavebních nákladů
- 5x5 karet se surovinami
- 9 akčních karet
- 2 sady hracích figurek ( hnědá a zelená)
- česká a slovenská pravidla
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Albi
Věk od 12 let
Počet hráčů 5 - 6
Typ rodinné
Délka hry 90 min
Soubory her ano
Značka Albi
Rok vydání 2019
Deskové ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty