Kraft & Dele KD1730

0 %
(0 hodnocení)

Kraft&Dele kotoučová pásová bruska 600W KD1730 Stolní bruska značky Kraft&Dele s označením KD1730 je profesionální nástroj s výkonem 600 W. Zařízení vyniká vysokou kvalitou zpracování, vyrobené s použitím nejnovější technologie založené na ověřené konstrukci. Toto provedení zajišťuje dlouhou životnost zařízení, přesnost práce a bezvibrační provoz. Bruska je vybavena kovovým pouzdrem a ochrannými kryty proti jiskření, které zajišťují bezpečnost a pohodlí při práci s nástrojem. Vysoká kvalita zpracování... Celý popis

Koupit za 3 360 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kraft&Dele kotoučová pásová bruska 600W KD1730

Stolní bruska značky Kraft&Dele s označením KD1730 je profesionální nástroj s výkonem 600 W. Zařízení vyniká vysokou kvalitou zpracování, vyrobené s použitím nejnovější technologie založené na ověřené konstrukci. Toto provedení zajišťuje dlouhou životnost zařízení, přesnost práce a bezvibrační provoz.

Bruska je vybavena kovovým pouzdrem a ochrannými kryty proti jiskření, které zajišťují bezpečnost a pohodlí při práci s nástrojem. Vysoká kvalita zpracování zaručuje dlouhou životnost brusky. Stolní bruska se hodí do každé domácnosti a domácí dílny. Zařízení je určeno pro práci na suché broušení.

Modul kotoučové brusky má sklápěcí desku umožňující práci kolmo k disku (v rozsahu 0-45 stupňů), zatímco stolní pás má možnost práce jak vodorovně, tak i svisle (v rozsahu 0-90 stupňů).

Stroj umožňuje provádět operace broušení dřevěných prvků podélně, příčně i diagonálně. Deska je vyrobena z litiny, což zajišťuje stabilitu konstrukce a nedochází ke zkreslení pod vlivem tlaku. Povrch stolu je frézován pro zvýšení přilnavosti obráběného materiálu.

Malé rozměry a váha zajišťují snadné přenášení zařízení, zatímco použité montážní otvory po přišroubování zajišťují pevné a stabilní umístění nástroje na pracovním místě.
Zobrazit více

Parametry

Max. průměr kotouče 150 mm
Otáčky 1450 ot/min
Hmotnost 12 kg
Výrobce Kraft & Dele
Typ brusky pásové
Výkon 600 W
Oblast použití profesionální
Pohon elektrické
Určení na dřevo a kovy
Stolní ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty