Kraft & Dele KD449

100 %
(3 hodnocení)

Ultrazvuková čistička 230W 6,5l KRAFT&DELE  Využití ultrazvukových čističek je napříč všemi obory a oblastmi, ve kterých se vyžaduje vysoké čištění, odplynování nebo odmašťování. Jednoduchým synonymem pro ultrazvukové čističky je spolehlivá a kvalitně odvedená práce. Čištění za pomoci ultrazvuku je nejen ekonomicky méně náročné, ale zároveň více efektivní a celkově šetrnější k životnímu prostředí. Čistička s výpustným ventilem 1/2" s vnitřním závitem. Ultrazvuková čistička je menší spotřebič, který... Celý popis

Koupit za 4 430 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ultrazvuková čistička 230W 6,5l KRAFT&DELE 
Využití ultrazvukových čističek je napříč všemi obory a oblastmi, ve kterých se vyžaduje vysoké čištění, odplynování nebo odmašťování. Jednoduchým synonymem pro ultrazvukové čističky je spolehlivá a kvalitně odvedená práce. Čištění za pomoci ultrazvuku je nejen ekonomicky méně náročné, ale zároveň více efektivní a celkově šetrnější k životnímu prostředí. Čistička s výpustným ventilem 1/2" s vnitřním závitem.
Ultrazvuková čistička je menší spotřebič, který za pomoci chemické reakce pracuje velice efektivně a účinně. Princip, na němž funguje ultrazvuková čistička, je velice moderní a rychlý. Chemická reakce závisí na utváření množství perliček tvořících se v čisticím médiu. Čistícího účinku je dosaženo implozí a energií z ní vzniklé, jež vše vyčistí. 
Do ultrazvukové čističky můžete nalít pouze vodu. Dbejte na to, aby čištěné předměty byly dokonale ponořeny. Teplota kapaliny - roztoku pro čištění je  až 80°C. Jako čistící roztok se nejběžněji používá pitná voda s vhodným saponátem nebo roztok jedlé sody s vodou. Může být také použit roztok vody s octem či kyselinou citrónovou při hlubším čištění. Další variantou jsou speciální roztoky pro ultrazvukové čističky.
Přístroj nesmí být zapnutý bez vodní náplně.
Specifikace:  

Účinně čistí, dezinfikuje, odmašťuje  
Myčka je všestranná a univerzální 
Vysoká kvalita 
Má funkci ohřevu a nastavení pracovní doby 
Má koš a kryt snižující hluk s rukojetí tlumící nárazy 
Snadné použití 
LCD displej

Parametry:

Napětí: 220-240V / 50Hz
Frekvence: 40KHZ
Výkon ultrazvuku: 230W
Kapacita: 6,5L
Nastavení času: až 30 min
Nastavení teploty: až 80°C
Topný výkon: 220W
Výpustný kulový ventil: 1/2" s vnitřním závitem
Rozměr: 330 x 180 x 285 mm
Hmotnost: cca 5 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kraft & Dele
Objem 6 l
Frekvence čištění 40 KHz