Krajča Dřevěný zahradní stůl DUBOS - dub, Bez nátěru

0 %
(0 hodnocení)

Dřevěný zahradní stůl nejen k ohništi Tento masivní zahradní stůl se používají nejen k ohništi, ale jsou také výborným doplňkem zahrad či chatek. Stůl je vyroběný z dubového dřeva. Pro zajištění dlouhé životnosti doporučujeme stoly z dubového dřeva, které je považováno za nejkvalitnější materiál pro výrobu nábytku. Stoly k ohništi mohou být celoročně vystaveny povětrnostním podmínkám, a právě dub zde zajistí použití po dlouhé roky. Lze vyrobit v různých rozměrech na přání zákazníka. Povrchová... Celý popis

Popis

Dřevěný zahradní stůl nejen k ohništi

Tento masivní zahradní stůl se používají nejen k ohništi, ale jsou také výborným doplňkem zahrad či chatek. Stůl je vyroběný z dubového dřeva. Pro zajištění dlouhé životnosti doporučujeme stoly z dubového dřeva, které je považováno za nejkvalitnější materiál pro výrobu nábytku. Stoly k ohništi mohou být celoročně vystaveny povětrnostním podmínkám, a právě dub zde zajistí použití po dlouhé roky. Lze vyrobit v různých rozměrech na přání zákazníka.

Povrchová úprava

Používáme vysoce kvalitní něměcké lazury od firmy Painttex® , se kterýmy máme dobré zkušenosti více než 10 let, velmi dobře odolávají povětrnostním podmínkám a UV záření. Proto nábytek můžete mít dokonce i celoročně venku. Vzhledem k tomu, že tyto kvalitní barvy jsou poměrně drahé, se odvíjí také cena provedení povrchové úpravy. Pokud si nábytek chcete ošetřit sami, rádi Vám poradíme.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

- dubové dřevo
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Krajča
Druh materiálu dřevo