Krajča Dřevěný zahradní stůl SIENA, Mahagon

0 %
(0 hodnocení)

Dřevěný zahradní stůl siena Nová luxusní zahradní sestava pro zákazníky, kteří hledají něco výjimečného a chtějí mít na zahradě nebo terase pohodlí jako v obývacím pokoji. Materiálem je kvalitní borovicové dřevo, které dobře odolává povětrnostním podmínkám.  Navýšená síla materiálu až 32 mm! Síla materiálu má velký význam na životnost výrobku. Pro výrobu zahradního nábytku používáme borovicové řezivo, které velmi dobře odolává povětrnostním podmínkám. Povrchová úprava Veškeré díly zahradního... Celý popis

Popis

Dřevěný zahradní stůl siena

Nová luxusní zahradní sestava pro zákazníky, kteří hledají něco výjimečného a chtějí mít na zahradě nebo terase pohodlí jako v obývacím pokoji. Materiálem je kvalitní borovicové dřevo, které dobře odolává povětrnostním podmínkám. 

Navýšená síla materiálu až 32 mm!

Síla materiálu má velký význam na životnost výrobku. Pro výrobu zahradního nábytku používáme borovicové řezivo, které velmi dobře odolává povětrnostním podmínkám.

Povrchová úprava

Veškeré díly zahradního nábytku jsou broušené, díky tomu nátěrová hmota lépe vsákne do dřeva a prodlouží tím životnost výrobku. Povrchovou úpravu provádíme stříkáním, nebo natíráním. Používáme vysoce kvalitní něměcké lazury od firmy Painttex® , se kterýmy máme dobré zkušenosti více než 10 let, velmi dobře odolávají povětrnostním podmínkám a UV záření. Proto nábytek můžete mít dokonce i celoročně venku. Vzhledem k tomu, že tyto kvalitní barvy jsou poměrně drahé, se odvíjí také cena provedení povrchové úpravy.
Pokud si nábytek chcete ošetřit sami, rádi Vám poradíme.

Sestava obsahuje:

- stůl

- montážní návod

- spojovací materiál (šrouby, podložky, matice). 

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Materiálem je borovice v síle 32 mm.
Nosnost na osobu až 250 kg.
Délka stolu 120 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Krajča
Délka 120 cm
Druh materiálu dřevo