Krajča Zahradní dřevěný stůl DARINA Dub světlý

0 %
(0 hodnocení)

Dřevěný zahradní stůl Darina  Zahradní dřevěný stůl Darina je vhodný především do exteriéru. Síla použitého materiálu je 32 mm. Stůl je oválného tvaru, ke kterému se vejde až 8 polohovacích křesel. Rozměr stolu je 90 x 160 cm. Navýšená síla materiálu 32 mm ! Síla materiálu má velký význam na životnost výrobku. Pro výrobu zahradního nábytku používáme borovicové nebo dubové řezivo v síle 45 mma 32 mm, které velmi dobře odolává povětrnostním podmínkám. Povrchová úprava Veškeré díly zahradního... Celý popis

Popis

Dřevěný zahradní stůl Darina 

Zahradní dřevěný stůl Darina je vhodný především do exteriéru. Síla použitého materiálu je 32 mm. Stůl je oválného tvaru, ke kterému se vejde až 8 polohovacích křesel. Rozměr stolu je 90 x 160 cm.

Navýšená síla materiálu 32 mm !

Síla materiálu má velký význam na životnost výrobku. Pro výrobu zahradního nábytku používáme borovicové nebo dubové řezivo v síle 45 mma 32 mm, které velmi dobře odolává povětrnostním podmínkám.

Povrchová úprava

Veškeré díly zahradního nábytku jsou broušené, díky tomu nátěrová hmota lépe vsákne do dřeva a tím prodlouží životnost výrobku. Povrchovou úpravu provádíme stříkáním, nebo natíráním. Používáme vysoce kvalitní něměcké lazury od firmy Painttex® , se kterýmy máme dobré zkušenosti více než 10 let. Velmi dobře odolávají povětrnostním podmínkám a UV záření. Proto nábytek můžete mít dokonce i celoročně venku. Vzhledem k tomu, že tyto kvalitní barvy jsou poměrně drahé, se odvíjí také cena provedení povrchové úpravy. Pokud si nábytek chcete ošetřit sami, rádi Vám poradíme.

Obsah:

- stůl 

- montážní návod

- spojovací materiál (šrouby, podložky, matice).

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Materiálem je borovice v síle 32 mm.
stůl: 160x90x73 cm (Š x H x V)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Krajča
Druh materiálu dřevo