Krajča zahradní dřevěný stůl LUISA, Pinie tmavá

0 %
(0 hodnocení)

Dřevěný zahradní stůl LUISA Luxusní zahradní stůl je vyrobený z masivní borovice, která je dobře odolná k povětrnostním podmínkám. Nábytek je velmi bytelný. Pohodlný odpočinek umožňují kvalitní postry v tloušťce 10 cm. Sestava Luisa se hodí jak do interiéru, tak i do exteriéru. Nabízíme několik druhů barevných odstínů dřeva i polstrů.  Navýšená síla materiálu až 45x70 mm! Síla materiálu má velký význam na životnost výrobku. Pro výrobu zahradního nábytku používáme borovicové nebo dubové řezivo,... Celý popis

Popis

Dřevěný zahradní stůl LUISA

Luxusní zahradní stůl je vyrobený z masivní borovice, která je dobře odolná k povětrnostním podmínkám. Nábytek je velmi bytelný. Pohodlný odpočinek umožňují kvalitní postry v tloušťce 10 cm. Sestava Luisa se hodí jak do interiéru, tak i do exteriéru. Nabízíme několik druhů barevných odstínů dřeva i polstrů. 

Navýšená síla materiálu až 45x70 mm!

Síla materiálu má velký význam na životnost výrobku. Pro výrobu zahradního nábytku používáme borovicové nebo dubové řezivo, které velmi dobře odolává povětrnostním podmínkám.

Povrchová úprava

Veškeré díly zahradního nábytku jsou broušené, díky tomu nátěrová hmota lépe vsákne do dřeva a prodlouží tím životnost výrobku. Povrchovou úpravu provádíme stříkáním, nebo natíráním. Používáme vysoce kvalitní něměcké lazury od firmy Painttex® , se kterýmy máme dobré zkušenosti více než 10 let, velmi dobře odolávají povětrnostním podmínkám a UV záření. Proto nábytek můžete mít dokonce i celoročně venku. Vzhledem k tomu, že tyto kvalitní barvy jsou poměrně drahé, se odvíjí také cena provedení povrchové úpravy. Pokud si nábytek chcete ošetřit sami, rádi Vám poradíme.

Sestava obsahuje:

- stůl

- montážní návod

- spojovací materiál (šrouby, podložky, matice).

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Materiálem je borovice v síle 45x70 mm a 32 mm.
Rozměr stolu:
délka: 1200mm
šířka: 750 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Krajča
Šířka 75 cm
Délka 120 cm
Druh materiálu dřevo