Krajča Zahradní dřevěný stůl TEREZA Dub tmavý

0 %
(0 hodnocení)

Dřevěný zahradní stůl Tereza Zahradní dřevěný stůl Tereza je velmi oblíbená u provozovatelů restaurací a hospod především pro svoji pevnost, pohodlí a pěkný design. Materiálem je kvalitní borovicové dřevo v tloušťce 40 mm. Velkou výhodou je velmi snadná montáž, která zabere pouhých 10 minut a kdykoliv můžeme nábytek rychle rozložit a uskladnit. Navýšená síla materiálu 40 mm! Síla materiálu má velký význam na životnost výrobku. Pro výrobu zahradního nábytku používáme borovicové nebo dubové řezivo,... Celý popis

Popis

Dřevěný zahradní stůl Tereza

Zahradní dřevěný stůl Tereza je velmi oblíbená u provozovatelů restaurací a hospod především pro svoji pevnost, pohodlí a pěkný design. Materiálem je kvalitní borovicové dřevo v tloušťce 40 mm. Velkou výhodou je velmi snadná montáž, která zabere pouhých 10 minut a kdykoliv můžeme nábytek rychle rozložit a uskladnit.

Navýšená síla materiálu 40 mm!

Síla materiálu má velký význam na životnost výrobku. Pro výrobu zahradního nábytku používáme borovicové nebo dubové řezivo, které velmi dobře odolává povětrnostním podmínkám.

Povrchová úprava

Veškeré díly zahradního nábytku jsou broušené, díky tomu nátěrová hmota lépe vsákne do dřeva a prodlouží tím životnost výrobku. Povrchovou úpravu provádíme stříkáním, nebo natíráním. Používáme vysoce kvalitní něměcké lazury od firmy Painttex® , se kterýmy máme dobré zkušenosti více než 10 let, velmi dobře odolávají povětrnostním podmínkám a UV záření. Proto nábytek můžete mít dokonce i celoročně venku. Vzhledem k tomu, že tyto kvalitní barvy jsou poměrně drahé, se odvíjí také cena provedení povrchové úpravy. Pokud si nábytek chcete ošetřit sami, rádi Vám poradíme.

Sestava obsahuje:

- stůl

- montážní návod

- spojovací materiál (šrouby, podložky, matice).

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Materiálem je borovice v síle 40 mm.
Rozměr stolu:
délka: 1580 mm
šířka: 860 mm
výška: 750 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Krajča
Výška 75 cm
Šířka 86 cm
Délka 158 cm
Druh materiálu dřevo
Rozkládácí ano