Krajča Zahradní dřevěný stůl Ulm - dub Palisandr

0 %
(0 hodnocení)

Dřevěný zahradní stůl ULM Dřevěný zahradní stůl ULM je oblíbený u našich zákazníků i u majitelů restauračních zařízení, kteří ho s oblibou zakupují do restauračních zahrádek. Každý rád přivítá příznivou pořizovací cenu ve srovnání s vysokou kvalitou nábytku. Velkou výhodou je velmi snadná montáž, která zabere pouhých 10 minut a kdykoliv můžeme nábytek rychle rozložit a uskladnit. Navýšená síla materiálu 25 mm! Síla materiálu má velký význam na životnost výrobku. Pro výrobu zahradního nábytku... Celý popis

Popis

Dřevěný zahradní stůl ULM

Dřevěný zahradní stůl ULM je oblíbený u našich zákazníků i u majitelů restauračních zařízení, kteří ho s oblibou zakupují do restauračních zahrádek. Každý rád přivítá příznivou pořizovací cenu ve srovnání s vysokou kvalitou nábytku. Velkou výhodou je velmi snadná montáž, která zabere pouhých 10 minut a kdykoliv můžeme nábytek rychle rozložit a uskladnit.

Navýšená síla materiálu 25 mm!

Síla materiálu má velký význam na životnost výrobku. Pro výrobu zahradního nábytku používáme dubové řezivo, které velmi dobře odolává povětrnostním podmínkám.

Povrchová úprava

Veškeré díly zahradního nábytku jsou broušené, díky tomu nátěrová hmota lépe vsákne do dřeva a prodlouží tím životnost výrobku. Povrchovou úpravu provádíme stříkáním, nebo natíráním. Používáme vysoce kvalitní něměcké lazury od firmy Painttex® , se kterýmy máme dobré zkušenosti více než 10 let, velmi dobře odolávají povětrnostním podmínkám a UV záření. Proto nábytek můžete mít dokonce i celoročně venku. Vzhledem k tomu, že tyto kvalitní barvy jsou poměrně drahé, se odvíjí také cena provedení povrchové úpravy. Pokud si nábytek chcete ošetřit sami, rádi Vám poradíme.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Materiálem je dub v síle 25 mm. 

Rozměr stolu:

délka : 1500 mm
šířka : 680 mm
výška : 680 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Krajča
Výška 68 cm
Šířka 68 cm
Délka 150 cm
Druh materiálu dřevo
Rozkládácí ano