Lamax Sounder 2 Max

89 %
(37 hodnocení)

LAMAX Sounder2 Max - Na hlasitosti záleží LAMAX Sounder2 Max Na hlasitosti záleží Víc hudby, víc párty, víc pořádnýho soundu! LAMAX Sounder2 Max je nabušenější parťák Sounder2. Do většího těla se vešel mohutný 50W výkon, který překřičí konkurenci i sousedy. Díky masivní baterce ti budou beaty dunět v uších nonstop až 20 hodin. Vezmi kámoše a ukaž jim svůj hudební styl – doma nebo uprostřed džungle. S vysokou voděodolností a easy přenášením je to na tobě. Zvuk na steroidech Potřebuješ ozvučit... Celý popis

Koupit za 1 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

LAMAX Sounder2 Max - Na hlasitosti záleží

LAMAX Sounder2 Max
Na hlasitosti záleží

Víc hudby, víc párty, víc pořádnýho soundu! LAMAX Sounder2 Max je nabušenější parťák Sounder2. Do většího těla se vešel mohutný 50W výkon, který překřičí konkurenci i sousedy. Díky masivní baterce ti budou beaty dunět v uších nonstop až 20 hodin. Vezmi kámoše a ukaž jim svůj hudební styl – doma nebo uprostřed džungle. S vysokou voděodolností a easy přenášením je to na tobě.

Zvuk na steroidech

Potřebuješ ozvučit větší místnost plnou lidí, zahradní grilovačku nebo půlku řeky na vodě? Repráku Sounder2 Max narostly 50W svaly a zůstal luxusní 360° zvuk, který dolehne do všech koutů v nejlepší kvalitě. Technologie BeatBass ti zase zaručí bohatej přednes, kterej napumpuje tempo tvojí nezapomenutelný párty. Nech se obklopit nadupaným zvukem!

Open air v divočině

Díky voděodolnosti IP67 zvládá Sounder 2 Max vodu, prach i sníh. Extra odolná konstrukce vydrží drsnější zacházení a podmínky. Při další výpravě ho hoď do báglu nebo pohodlně odnes na poutku a užij si svoje songy kdekoliv. Pořádná 8 000 mAh baterka se postará, že zásuvku nebudeš potřebovat celých 20 hodin. Až na ní dojde, stačí připojit moderní USB-C.

Propoj se s ostatníma

Bezdrátově nebo přes 3,5mm jack? Spáruj telefon přes Bluetooth 5.0 a ovládej playlist ze vzdálenosti až 18 metrů. Bez výpadků. Jedna bedna nestačí? Využij technologie BeatShare a TWS, připoj další LAMAX repráky a znásob výkon soustavy – ideální, když se sejde tvůj gang, kterej může mít i Sounder2, Sounder2 Mini, Storm1 nebo Sentinel2 a další s technologií BeatShare.

360° zvuk

Sounder2 Max rovnoměrně naplňuje okolí špičkovým zvukem, takže v místnosti je všude slyšet.

Top 50W výkon

Nic moc hlasitějšího v téhle kategorii neseženeš. Dva 25W reproduktory jsme vyladili tak, aby hrály čistě i na plný pecky.

Propoj repráky s BeatShare

Připoj k sobě víc LAMAX reproduktorů s technologií BeatShare a znásob výkon i zábavu. Díky funkci True Wireless Stereo na to nepotřebuješ kabel a všechny budou hrát naráz, bez zpoždění.

20 hodin hudby

Baterka s kapacitou 8 000 mAh zvládne pumpovat beaty až 20 hodin. To se hodí, když si reprák bereš na cesty.

BeatBass zvuk

Bohatej a vyrovnanej přednes, díky kterýmu si vychutnáš svůj playlist v plný kvalitě? Přesně to ti naservíruje naše technologie BeatBass.

Voděodolnost IP67

Certifikace IP67 znamená, že reproduktor v pohodě vydrží stříkající vodu, prach nebo sníh. Nevadí mu ani hrubší zacházení, tak ho ber všude s sebou.

Bluetooth 5.0

Nejnovější Bluetooth zajistí kvalitní přenos na vzdálenost až 18 metrů. Užij si bezdrátovou svobodu bez výpadků.

Hudební režimy

Chceš být uprostřed dění? Nebo zrovna potřebuješ nabudit? Jedním kliknutím si můžeš vybrat hudební režimy, který podporuje basový tóny nebo naopak prostorovej 3D sound.

Snadná konektivita

Kromě Bluetooth je k dispozici klasický 3,5 mm jack. AUX kabel ti pošleme v balení stejně jako moderní USB-C, kterým reproduktor nabiješ raz dva.

Poutko na cesty

Reproduktor má užitečné poutko, za které jde zavěsit nebo odnést a s rozměry 225 × 88 × 88 mm ho snadno hodíš do báglu.

Parametry Bluetooth reproduktoru LAMAX Sounder2 Max

Parametry reproduktoru
2 × 25 W, ? 52 mm, 80 Hz – 20 kHz

Baterie
Li-Ion 8000 mAh

Doba přehrávání
až 20 hodin (50 %)

Doba nabíjení
3 hodiny

Možnosti přehrávání
Bluetooth, audio vstup 3,5 mm

Bezdrátová technologie
Bluetooth 5.0

Funkce
BeatShare, TWS, 2 hudební režimy, možnost odpárování bluetooth zařízení na reproduktoru, ovládání skladeb, hlasový asistent

Handsfree
Integrovaný mikrofon. Ovládat handsfree lze tlačítky na reproduktoru. Možnost přijmout nebo odmítnout hovor, vytočit posledního volajícího.

Voděodolnost
IP67

Rozměry
225 × 88 × 88 mm

Hmotnost
853 g

Obsah balení

- Reproduktor

- Nabíjecí USB kabel

- 3,5 mm audio kabel

- Manuál
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lamax
Celkový výkon RMS 50 W
Hmotnost 853 g
Konfigurace reproduktorů mono
AUX-IN ano
Ovládání hlasitosti ano
Vestavěný mikrofon ano
Voděodolný ano
TWS ano
Běžná výdrž baterie 20 h
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty