Crema e Aroma je exkluzivní zrnková káva pocházející z hrdého italského města Turín. Mezi bohatou rodinou kávových druhů, které tradiční společnost Lavazza nabízí, patří mezi ty nejprodávanější. A to z jistých důvodů. Vytříbené chuťové vlastnosti Poznávacím a zároveň velmi příjemným znamením této kávy je výrazná chuť se silnou aromatickou vůní. Čeká na vás také úžasně hustá pěna neboli Crema. Kombinace kávových zrn druhů Arabica a Robusta kávě přidává na intenzitě i na obsahu kofeinu. Je proto... Celý popis

Koupit za 387 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Crema e Aroma je exkluzivní zrnková káva pocházející z hrdého italského města Turín. Mezi bohatou rodinou kávových druhů, které tradiční společnost Lavazza nabízí, patří mezi ty nejprodávanější. A to z jistých důvodů.

Vytříbené chuťové vlastnosti

Poznávacím a zároveň velmi příjemným znamením této kávy je výrazná chuť se silnou aromatickou vůní. Čeká na vás také úžasně hustá pěna neboli Crema. Kombinace kávových zrn druhů Arabica a Robusta kávě přidává na intenzitě i na obsahu kofeinu. Je proto více než ideální pro zařazení do vašich ranních rituálů. Spolehněte se, že vás připraví na celý den!

U zrnkových káv Lavazza se však můžete spolehnout i na další jedinečné známky kvality. Mezi nejdůležitější patří způsob, jakým je káva zpracována. V Turíně kávová zrna praží vzduchem. To zajišťuje spolehlivé propražení všech kávových zrn bez náznaku poškození.

Příprava

Zrnková káva Lavazza Crema e Aroma je vhodná jako základ do italských kávových specialit jako espresso či cappuccino. Připravíte ji ve všech automatických kávovarech.

Káva do nepohody. Objednávejte ještě dnes!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lavazza
Značka Lavazza
Hmotnost 1000 g
Složení kávy arabika a robusta
Bio ne
Fair Trade ne
Země původu Itálie
Chuť kávy květinová
Stupeň pražení střední
Kyselost nízká
Odrůda směs
Sladkost střední
Hořkost 2
Typ espresso a ristretto
Způsob přípravy do kávovaru
Aroma Čokoláda
Pražená ano
Kvalita prémiová
Dárkové balení ne
Intenzita střední
Zobrazit více parametrů