Do každého domečku pro panenky patří i dřevěný nábytek pro panenky. Dřevěný nábytek pro panenky má všechny díly ve vesele barevném designu. Le Toy Van Nábytek Daisylane obývací pokoj Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje pohovku, křeslo, konferenční stolek, velký krb, koberec, pelíšek s kočičkou a čajový servis. Hlavní vlastnosti: - Vybavení obývacího pokoje z řady nábytku Daisylane - Vytvořte si s tímto setem vlastní příběhy - Inspiruje k sociální hře, rozvíjí komunikační... Celý popis

Koupit za 609 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Do každého domečku pro panenky patří i dřevěný nábytek pro panenky. Dřevěný nábytek pro panenky má všechny díly ve vesele barevném designu.

Le Toy Van Nábytek Daisylane obývací pokoj

Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje pohovku, křeslo, konferenční stolek, velký krb, koberec, pelíšek s kočičkou a čajový servis.

Hlavní vlastnosti:

- Vybavení obývacího pokoje z řady nábytku Daisylane

- Vytvořte si s tímto setem vlastní příběhy

- Inspiruje k sociální hře, rozvíjí komunikační dovednosti

- Vyrobeno eticky z udržitelného dřeva

- Malováno netoxickými barvami

- Rozměry pohovky: 19x8,5x6 cm

- Věk: 3+

Nepadl Vám do oka tento dřevěný nabytek od značky Le Toy Van? Podívejte se na celou nabídku dřevěný nábytek do domečku. Dále by se Vám mohlo líbit: panenky do domečku, dřevěné domečky pro panenky, dřevěné společenské hry.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Le Toy Van
Značka Le Toy Van