Leader 25-PVC hadice 50 m

0 %
(0 hodnocení)

Pásový zavlažovač LEADER 25-PVC hadice 50 m Pásové zavlažovače LEADER mají všestranné použití, ať už od závlahy zahradních center, sportovních ploch (tenisy, fotbaly, parkury, kolbiště, apod.) až po větší zemědělské plochy. Zavlažovače LEADER 25 jsou dodávány s PE potrubím Ø 25 mm o délce 50 m a úderovým postřikovačem o poloměru dostřiku až 15 m. Funkce pásového zavlažovače je v automatickém návinu hadice pojezdového vozíku s úderovým postřikovačem na cívku zavlažovače. Hydromotor/turbína osazena... Celý popis

Koupit za 58 980 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pásový zavlažovač LEADER 25-PVC hadice 50 m

Pásové zavlažovače LEADER mají všestranné použití, ať už od závlahy zahradních center, sportovních ploch (tenisy, fotbaly, parkury, kolbiště, apod.) až po větší zemědělské plochy. Zavlažovače LEADER 25 jsou dodávány s PE potrubím Ø 25 mm o délce 50 m a úderovým postřikovačem o poloměru dostřiku až 15 m.
Funkce pásového zavlažovače je v automatickém návinu hadice pojezdového vozíku s úderovým postřikovačem na cívku zavlažovače. Hydromotor/turbína osazena na cívce zajišťuje návin hadice a rychlost pojezdu/návinu je přímo dána vtokem (průtokem) vody do turbíny. Rychlost pojezdu lze regulovat obtokem/bypassem turbíny. Po skončení závlahy/plném navinutí hadice se přívod vody do turbíny automaticky uzavře (tzv. vodostop ventil).
Jedná se o nejrovnoměrnější distribuci vody na danou plochu - rychlost pojezdu je přímo úměrná množství distribuované vody.

PARAMETRY :

Rychlost pohybu vozíku 8 - 40 m/hod

Max. vzdálenost pojezdu 50 m

Délka hadice 50 m

Vnější průměr potrubí 25 mm

Materiál potrubí PE

Typ pohonu vozíku Turbínový hydromotor

Materiál turbíny plast

Max. poloměr dostřiku (R) 15,0 m

Výsečové a celokruhové provedení v 1. modelu Ano

Možnost změny nastavení výseče postřiku Ano

Průtok / spotřeba vody (Q) 12 - 39 l/min

Požadovaný vstupní tlak v místě připojení hadice 2 - 4 bar

Připojení hadice k vozíku Geka spojka 1 "

Automatický stop ventil Ano

Materiál kol vozíku nafukovací/plast. st

Materiál krytu vozíku ocel

Rozměry (d x š x v) box 76 x 60 x 80 cm

Barva červená

Hmotnost 60 kg

PO OBJEDNÁNÍ TOHOTO ZAVLAŽOVACĚ BUDE DOPRAVA ŘEŠENA INDIVIDUÁLNĚ !!!

Když si nebudete vědět rady, nebo se budete chtít na něco zeptat tak prosím pište na obchod@e-sporting.cz, nebo volejte na +420 737 200 336
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Leader