Barevná hrací taneční podložka Taneční podložka je interaktivní a vzdělávací hračka, která dětem poskytne spoustu zábavy a skvělých chvil plných fyzické aktivity. Podporuje děti v tanci a pohybu. Hračka je navržena v rozměrech 91 cm x 86 cm a nabízí dostatečný prostor pro různé taneční pohyby. Je ideální jak pro malé tanečníky, kteří s tancem teprve začínají, tak i pro pokročilejší, kteří se chtějí zdokonalit ve svých dovednostech. Je napájena bateriemi, takže ji lze snadno přenášet a používat... Celý popis

Koupit za 1 089 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Barevná hrací taneční podložka

Taneční podložka je interaktivní a vzdělávací hračka, která dětem poskytne spoustu zábavy a skvělých chvil plných fyzické aktivity. Podporuje děti v tanci a pohybu.

Hračka je navržena v rozměrech 91 cm x 86 cm a nabízí dostatečný prostor pro různé taneční pohyby. Je ideální jak pro malé tanečníky, kteří s tancem teprve začínají, tak i pro pokročilejší, kteří se chtějí zdokonalit ve svých dovednostech.

Je napájena bateriemi, takže ji lze snadno přenášet a používat kdekoli bez ohledu na přístup k elektrické síti. Skvěle se hodí na hraní uvnitř i venku.
Barevná grafika a políčka s čísly dodávají kouzlo a podporují hru.
Podložka nabízí až 5 různých herních režimů, které lze snadno měnit pomocí tlačítka Start. Každý režim má jinou melodii. Díky tomu se děti při hraní nikdy nenudí a mají na výběr z mnoha možností, které umožňují různé scénáře hry.
Monitor doplněný panelem zobrazujícím čísla je mimořádně užitečnou pomůckou, která dětem ukazuje, na kterých políčkách mají stát. Díky tomu se učí motorické koordinaci, přesnosti a soustředění.
Tato podložka je také skvělým způsobem integrace, zábavy ve skupině a sdílení chvil se sourozenci nebo kamarády.
Jedná se o vynikající investici do fyzického a intelektuálního rozvoje vašeho dítěte. Díky této hračce budou mít vaši nejmenší mnoho pozitivních vzpomínek a skvělých chvil strávených aktivní a kreativní hrou.

Součásti sady: .
- taneční podložka.
- manuál.
.
Velikosti rohoží:
91 cm x 86 cm

Rozměry balení:
47 cm x 33 cm x 7,5 cm .

Je certifikován CE a splňuje také EN71. Hračka je vhodná pro děti starší 3 let.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lean toys