Nechej se uchvátit úžasným vozem Land Rover Defender z roku 2019. Žasni nad prvotřídním konstruktérstvím se stavebnicí 42110 LEGO® Technic Land Rover Defender. Působivý LEGO model vyvinutý ve spolupráci se společností Land Rover vystihuje rafinovanost vozu s jeho čistými a moderními křivkami.  Model s autenticky tvarovanou karosérií s emblémy značky Land Rover je dodáván s originálními ráfky a terénními pneumatikami, odnímatelným střešním nosičem s boxem, cestovním kufrem, žebříkem a vyprošťovacími... Celý popis

Koupit za 5 329 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nechej se uchvátit úžasným vozem Land Rover Defender z roku 2019. Žasni nad prvotřídním konstruktérstvím se stavebnicí 42110 LEGO® Technic Land Rover Defender. Působivý LEGO model vyvinutý ve spolupráci se společností Land Rover vystihuje rafinovanost vozu s jeho čistými a moderními křivkami. 

Model s autenticky tvarovanou karosérií s emblémy značky Land Rover je dodáván s originálními ráfky a terénními pneumatikami, odnímatelným střešním nosičem s boxem, cestovním kufrem, žebříkem a vyprošťovacími podložkami. K tomu všemu lze otevřít dveře, kapotu a zadní dveře, kterými se dostaneš do propracovaného interiéru.
Funkce modelu zahrnují 4rychlostní sekvenční převodovku, pohon na všechna kola se 3 diferenciály, nezávislé tlumiče na obou nápravách, detailní 6válcový motor a funkční naviják. 
Součástí interiéru je detailní palubová deska, funkční volant a výklopná zadní sedadla, která ukrývají 4rychlostní sekvenční převodovku.
Převodový systém se 2 pákami pro vysoký nebo nízký převodový poměr a řadicí pákou – systém je novinkou pro říjen 2019 a je dosud nejdůmyslnější převodovkou LEGO Technic!
Vychutnej si autentickou kombinaci olivově zelené, šedé a černé barvy.
Zvedni kapotu a prohlédni si důmyslný 6válcový motor s pohyblivými písty.
Otevři dvířka pro přístup k detailnímu interiéru.
Otevři zadní dveře otočením rezervního kola.
Součástí je několik autentických nálepek.
Land Rover Defender měří přes 22 cm na výšku, 42 cm na délku a 20 cm na šířku.

Téma: LEGO® Technic
Zobrazit více

Bazarové nabídky