Popis produktu Šetřete svým drahocenným časem! Vysávejte a vytírejte váš dům v jednom pracovním kroku. Odměnou vám bude dokonale čistá domácnost bez suchých nečistot i zaschlých skvrn. Přístroj si hravě poradí se všemi typy tvrdých podlah díky možnosti individuálního nastavení množství použité vody. Čistící válec a systém dvou oddělených nádrží se postarají o opravdu dokonalou čistotu. Podlaha je totiž vytírána vždy čistou vodou, zatímco ta špinavá je odváděna do zvláštní nádoby. Podlaha je rychle... Celý popis

Koupit za 3 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu

Šetřete svým drahocenným časem! Vysávejte a vytírejte váš dům v jednom pracovním kroku. Odměnou vám bude dokonale čistá domácnost bez suchých nečistot i zaschlých skvrn. Přístroj si hravě poradí se všemi typy tvrdých podlah díky možnosti individuálního nastavení množství použité vody. Čistící válec a systém dvou oddělených nádrží se postarají o opravdu dokonalou čistotu. Podlaha je totiž vytírána vždy čistou vodou, zatímco ta špinavá je odváděna do zvláštní nádoby. Podlaha je rychle suchá, což jistě ocení maminky malých dětí i majitelé domácích mazlíčků. Praktická parkovací poloha, snadné čistění a indikátor naplnění nádoby na špinavou vodou z něj, stejně jako bezdrátový akumulátorový provoz, činí příjemného pomocníka.

Dokonalá čistota v jednom kroku
Vysavač, který zároveň vysává i vytírá zkrátí čas strávený úklidem až o polovinu. Výsledkem je dokonale čistá domácnost bez prachu, drobků či zaschlých skvrn. Čistící válec micro duo odstraní i odolnou špínu. Systém dvou nádrží zaručí, že přístroj vytírá vždy čistou vodu, zatímco tu špinavou odvádí do samostatného nádoby. 

Pro všechny typy tvrdých podlah
Tato technologie se hodí pro všechny typy tvrdých podlah. Díky individuálnímu nastavení množství vody jej využijete, ať už máte doma dlaždice, kamenné či zapečetěné dřevěné podlahy. 

Jednoduchá manipulace
Čištění přístroje je velmi jednoduché. Pro chvíle mimo provoz slouží praktická parkovací stanice. Vysavač disponuje indikátorem plné nádoby na špinavou vodou. 

Svoboda pohybu
Bezdrátový akumulátorový provoz je uživatelsky velmi komfortní. S vysavačem se díky tomu snadno manipuluje. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Leifheit
Typ vysavače tyčové
Hlučnost 70 dB
Příkon 85 W
Hmotnost 2.9 kg
Objem sáčku/nádoby na prach 0.45 l
Barva bílé / černé
Provedení bezsáčkové
Vysávání mokré, suché
Napájení akumulátorové
Do auta ne
Měkčená kolečka ne
LED osvětlení ne
Typ filtru permanentní
Baterie Li-Ion
Doba provozu 25 min
Doba nabíjení 3.5 hod
Počet akumulátorů 1
Kapacita baterie 2500 mAh
Indikátor zanesení filtru ne
Soft Start ne
Antibakteriální ne
Turbokartáč ne
Kartáč na čalounění ne
Hubice na tvrdé podlahy ne
Štěrbinová hubice ne
Výbava pro zvířecí chlupy ne
Parketová hubice ne
Prachový kartáč ne
Hubice na okna ne
2 v 1 ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty