Lenovo Tab P11 Plus, břidlicově šedá Dotykový tablet Lenovo Tab P11 Plus vás nikdy nezklame a zajistí vám výbornou zábavu doma i na cestách. Nabízí vysoké rozlišení displeje a špičkový výkon, o který se stará osmijádrový procesor Heli G90T spolu s 6GB operační pamětí. pomocí fotoaparátu zaznamenejte každý okamžik na snímku z videa, nebo přední kameru můžete použít také pro videohovory s rodinou a přáteli dvojice. Tablet disponuje funkcí GPS, můžete jej proto používat i pro vyhledání zaznamenané... Celý popis

Koupit za 6 033 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lenovo Tab P11 Plus, břidlicově šedá
Dotykový tablet Lenovo Tab P11 Plus vás nikdy nezklame a zajistí vám výbornou zábavu doma i na cestách. Nabízí vysoké rozlišení displeje a špičkový výkon, o který se stará osmijádrový procesor Heli G90T spolu s 6GB operační pamětí. pomocí fotoaparátu zaznamenejte každý okamžik na snímku z videa, nebo přední kameru můžete použít také pro videohovory s rodinou a přáteli dvojice.
Tablet disponuje funkcí GPS, můžete jej proto používat i pro vyhledání zaznamenané trasy, např. na výletech.
Klíčové vlastnosti:

2K kvalita obrazu uspokojí milovníky filmů i her
Technologie Dolby Atmos pro špičkový zvuk i bez sluchátek
Možnost nastavení odděleného dětského účtu s výukovými hrami
Ideální i pro práci díky volitelné externí klávesnici
Bohatá kapacita 128 GB s možností rozšíření microSD kartou

Ideální pro streamování obsahu
S tabletem Lenovo Tab P11 Plus se díky ohromujícímu 2K rozlišení dočkáte dokonalého zážitku ze sledování videí i hraní her. Displej je ohraničený tenkým rámečkem, který vás při oblíbené zábavě nebude nijak vyrušovat. Díky svému kvalitám je displej certifikovaný pro streamovací službu Netflix, kterou si vychutnáte v mimořádné kvalitě. S jasem 400 nitů budete moci bez obtíží sledovat i venku na slunci.

Vysoká kvalita zvuku
O výborný zvuk i bez použití sluchátek se starají čtyři reproduktory s technologiemi Dolby Atmos. Nezáleží na tom posloucháte hudbu, jestli video nebo hrajete hry. Vždy si budete připadat, jako byste se ocitli uprostřed akce nebo koncertního koncertu.

Místo pro vaše děti
Pro vaše děti má tablet vyhraněný oddělený účet Google Kids Space. zde přes 10 000 aplikací pro výuku dětí zábavnou formou, a nechybí zde ani stovky knih zdarma, které dětem pomáhají rozvíjet tvůrčí sdělení i vědomostní K výuce na dálku lze využít 8Mpx přední kameru s křišťálově čistým obrazem i zvukem.

Připojitelné příslušenství
Tablet lze bez problémů používat jako samostatnou jednotku. Pro usnadnění urychlení práce však můžete k přístroji připojit externí zařízení, např. klávesnici. Dotykový displej lze ovládat také pomocí speciálního dotykového pera, abyste mohli rychle a pohodlně psát poznámky nebo detailně kreslit své grafické návrhy.

Vysoký výkon
Tablet pracuje hlad bez zádrhelů, využíváte k práci či zábavě. Pod displejem se schovává osmijádrový procesor Helio G90T a 6GB operační paměť. Tablet si s sebou můžete vzít, ať už se vydáte kamkoliv. Baterie s kapacitou 7 500 mAh zajistí až 15 hodin provozu na jedno nabití.

Zábava na maximum
Nyní již nemusíte přeskakovat mezi aplikacemi, kdykoliv si chcete pustit film nebo zahrát hru. Přihlaste se ke službám, které si předplácíte, a získejte k nim přístup na tabletu z jediného místa - centra zábavy. Zde najdete všechno od filmů, seriálů, her či knih.

Aplikace pro každou příležitost
Tablet má v sobě předinstalovaný operační systém Android. Ten vám nabídne přístup do Google Play, kde si můžete vybrat z více než milionu různých aplikací, abyste potřebovali pro práci i zábavu měli jediný jediný kliknutím.

Nabídka konektorů
1. 4bodové čepy Pogo | 2. Sloty konektorů klávesnice | 3. USB-C | 4. Rozšiřitelná kapacita | 5. Ovládání hlasitosti | 6. Tlačítko napájení
Zobrazit více

Bazarové nabídky