Lepidlo AQUASURE 28g

97 %
(10 hodnocení)

McNETT AquaSure 28g - lepidlo Lepidlo pro opravu neoprénu a bezzáplatovou opravu samonafukovacích matrací. Lepidlo AQUASURE Watersport je lepidlo na bázi polyuretanu pro opravu neoprénu a středně těžkých zátěrovaných tkanin (Cordura a pod.) Z lepidel na bázi organických rozpouštědel od firmy McNett má střední viskozitu, vytváří asi 1 mm tlustou vrstvu a zpolymerovaná vrstvička PU pryže je samonosná, pružná a ohebná. Slep je dokonale vodotěsný. Umožňuje bezzáplatové lepení a zcelování a také rekonstrukci... Celý popis

Koupit za 250 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

McNETT AquaSure 28g - lepidlo

Lepidlo pro opravu neoprénu a bezzáplatovou opravu samonafukovacích matrací.

Lepidlo AQUASURE Watersport je lepidlo na bázi polyuretanu pro opravu neoprénu a středně těžkých zátěrovaných tkanin (Cordura a pod.)

Z lepidel na bázi organických rozpouštědel od firmy McNett má střední viskozitu, vytváří asi 1 mm tlustou vrstvu a zpolymerovaná vrstvička PU pryže je samonosná, pružná a ohebná. Slep je dokonale vodotěsný. Umožňuje bezzáplatové lepení a zcelování a také rekonstrukci chybějícího materiálu. Při lepení nafukovacích člunů a matrací je překryv záplatou nutný.

- vhodné lepidlo pro bezzáplatové lepení poškozených samonafukovacích matrací

- obsah balení: 28 g

- Nanáší se přímo z tuby, zavadne za 2 hodiny, polymeruje do plné konstrukční pevnosti za 12–24 hodin
Zobrazit více

Parametry

Výrobce McNE