LG DELUXE DC12RQ

60 %
(1 hodnocení)

Tato klimatizace má v sobě zabudovaný Duální Invertor, jehož výsledkem je klimatizační jednotka, která chladí rychleji, vydrží déle a pracuje tišeji než konvenční modely. - Smart diagnostika - umožňuje uživateli systému pohodlně zkontrolovat pomocí smartphonu nastavení, instalaci či řešit případné problémy. Pro jednotlivé modely se specifikace mohou lišit. - Plasmaster Ionizer Plus - Silný plazmový ionizátor vás chrání před pachy a škodlivými látkami ve vzduchu s více než 3 miliony ionty na sterilizaci... Celý popis

Koupit za 34 998 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tato klimatizace má v sobě zabudovaný Duální Invertor, jehož výsledkem je klimatizační jednotka, která chladí rychleji, vydrží déle a pracuje tišeji než konvenční modely.

- Smart diagnostika - umožňuje uživateli systému pohodlně zkontrolovat pomocí smartphonu nastavení, instalaci či řešit případné problémy. Pro jednotlivé modely se specifikace mohou lišit.

- Plasmaster Ionizer Plus - Silný plazmový ionizátor vás chrání před pachy a škodlivými látkami ve vzduchu s více než 3 miliony ionty na sterilizaci nejen vzduchu procházejícího přes klimatizační zařízení, ale i okolních povrchů pro bezpečnější a čistší prostředí.

- Aktivní řízení energie - přizpůsobuje úroveň spotřeby energie a chladicí kapacity regulací maximální frekvence motoru kompresoru.

- Displej spotřeby energie - panel klimatizace po stisknutí tlačítka na dálkovém ovládání zobrazuje na vnitřní jednotce množství použité energie. Funkce pomáhá uživatelům snižovat spotřebu elektrické energie.

- Gold Fin - antikorozní úprava chrání povrch tepelného výměníku před zbytečným opotřebením a korozí a prodlužuje jeho životnost.

- Automatické čištění - automatické čištění zabraňuje vzniku bakterií a plísní v tepelném výměníku, a tím poskytuje příjemné a uživatelsky přátelské prostředí. Interiér klimatizačního zařízení je udržován čistý vysušováním výměníku tepla a sterilizací interiéru.

- Komfortní vzduch - Funkce poskytuje jemný a pohodlný vzduch do vašeho obytného prostoru. Zabezpečuje ji automatické nastavení výfukového úhlu a proudu vzduchu. Aktivuje se stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání.

- 4-cestný Swing - Distribuce chladného vzduchu po celé místnosti. Chladný vzduch se dostává do všech směrů a do každého rohu místnosti bez ohledu na to, kde je klimatizační jednotka instalována.

- Tichý režim - možnost řízení jednotek prostřednictvím smartphonů s Android nebo iOS. Vyhledejte si aplikaci LG Smart ThinQ

- Hlučnost modelu je v rozmezí: 19 - 42 dBA

- Wi-Fi adaptér pro ovládání přes smartphone nebo tablet

 
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce LG
Typ nástěnné
Tepelné čerpadlo ano
Inverter ano
Chladivo R32
Výška 30.8 cm
Šířka 83.7 cm
Hloubka 18.9 cm
Ener­getická třída A ++
COP - účinnost topení 3.8 KW
EER - účinnost chlazení 3,75
Chladící výkon 3.5 kW
Ionizace ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty