LG F2DV5S8S1

97 %
(16 hodnocení)

LG F2DV5S8S1, bílá Chtěli byste si pořídit novou pračku a sušičku, ale nemáte doma místo pro dva spotřebiče? Žádný problém! Pořiďte si pračkosušičku LG F2DV5S8S1. Díky technologii AI DD™, která na základě údajů z 20 000 různých pracích cyklů zvolí nejvhodnější kombinaci pracích pohybů, se spotřebič šetrně postará i o to nejjemnější prádlo. Z hlediska praní + sušení se pračkosušička řadí do energetické třídy E, z hlediska praní pak do energetické třídy C. Skvělé výsledky praní V pračce vyperete... Celý popis

Koupit za 16 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

LG F2DV5S8S1, bílá Chtěli byste si pořídit novou pračku a sušičku, ale nemáte doma místo pro dva spotřebiče? Žádný problém! Pořiďte si pračkosušičku LG F2DV5S8S1. Díky technologii AI DD™, která na základě údajů z 20 000 různých pracích cyklů zvolí nejvhodnější kombinaci pracích pohybů, se spotřebič šetrně postará i o to nejjemnější prádlo. Z hlediska praní + sušení se pračkosušička řadí do energetické třídy E, z hlediska praní pak do energetické třídy C.

Skvělé výsledky praní V pračce vyperete až 8,5 kg prádla, kapacita sušičky činí 5 kg. Pro praní můžete vybírat z programů Bavlna, Syntetika, Jemná péče, Ruční praní / Vlna nebo třeba TurboWash 59, s jehož pomocí bude vypráno už za 59 minut. Jelikož je součástí pračkosušičky parní technologie Steam™, narazíte v programové nabídce také na programy Dětská parní péče a Pro alergiky. V případě sušení pak budete vybírat ze 4 programů – Normální Eco, Sušení na nižší teplotu, Suché k žehlení a Eco. Kdykoli budete chtít, můžete prostřednictvím aplikace LG ThinQ stáhnout další programy a nejnovější inovace.

Klíčové vlastnosti:

- nvertorový Direct Drive™ motor s 10letou zárukou
- AI DD™: optimální volba pracích pohybů
- Steam™: parní programy Pro alergiky a Dětská parní péče
- TurboWash™: vypráno za 59 minut
- LG ThinQ + Wi-Fi: načtení programu a inteligentní funkce / diagnostika

Kvalitní a výkonný motor Inverterový Direct Drive™ motor s přímým připojením k bubnu, který pračkosušičku pohání, je spolehlivý a skutečně tichý. Spotřeba vody při praní a sušení dosahuje 80 litrů na 1 cyklus a spotřeba energie 326 kWh na 100 cyklů. Potěší vás také nízká hlučnost při odstřeďování, která nepřesahuje hranici 72 dB.

Efektivní péče Technologie AI DD™ detekuje nejen hmotnost prádla, ale také jemnost látek. Na základě získaných informací pak zvolí nejvhodnější kombinaci pracích pohybů, které jsou šetrné k prádlu a zároveň skvěle vyperou. Navíc se vašemu oblečení dostane až o 18 % lepší ochrany tkanin, než by tomu bylo u běžné pračkosušičky.

Vše v jednom Šetří místo u vás doma a vytváří více prostoru pro vaši rodinu. Řeč je o pračkosušičce, která v sobě spojuje špičkové technologie LG, díky nimž budete mít zářivě čisté a suché prádlo, aniž byste museli kupovat samostatnou sušičku.

Šetřete časem A vytahujte čistě vyprané prádlo z pračky už za 59 minut! Děkovat za to můžete technologii TurboWash™, která oděvy sprchuje čistou vodou, takže máchací cykly jsou ještě efektivnější.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty