LG STANDARD S12EQ

99 %
(11 hodnocení)

Hlavní funkce - Topí a chladí - Úspora energie - Automatické čištění - Chytrá diagnostika - Tichý provoz - Rychlá a jednoduchá instalace Invertorový kompresor s 10-ti letou zárukou Společnost LG řeší problémy spojené s nevhodností, neúčinností a hlukem prostřednictvím svého inverterového kompresoru, což vede ke vzniku klimatizace s rychlejším chlazením, delší životností a tišším provozem. Uživatelé mohou dlouhodobě využívat výhody klimatizace od společnosti LG díky 10leté záruce na kompresor.... Celý popis

Koupit za 22 980 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hlavní funkce

- Topí a chladí

- Úspora energie

- Automatické čištění

- Chytrá diagnostika

- Tichý provoz

- Rychlá a jednoduchá instalace

Invertorový kompresor s 10-ti letou zárukou

Společnost LG řeší problémy spojené s nevhodností, neúčinností a hlukem prostřednictvím svého inverterového kompresoru, což vede ke vzniku klimatizace s rychlejším chlazením, delší životností a tišším provozem. Uživatelé mohou dlouhodobě využívat výhody klimatizace od společnosti LG díky 10leté záruce na kompresor.

Úspora energie

Invertorový kompresor od společnosti LG se neustále přizpůsobuje a upravuje svou rychlost, aby udržoval správnou teplotní úroveň. Tento chytrý LG Invertor navíc využívá svůj frekvenční operační rozsah a umožňuje úsporu energie ve větší míře než klasický kompresor.

Rychlé chlazení

LG chytrá inverterová klimatizační jednotka je navržena tak, aby začala rychleji vytvářet proud studeného vzduchu do místnosti, což umožňuje, aby se tento proud vzduchu dostal dále a rychleji ochladil prostor.

Jednoduchý a štíhlý vzhled se skrytým displejem

LG klimatizační jednotka má štíhlý a moderní design, což umožňuje snadnější instalaci a pohodlnější čištění pomocí "EZ sliding" filtru. Dále je vybavena velkým skrytým displejem, který vás informuje o spotřebě energie jednotky.

Nízký hluk 19dB

Díky unikátní technologii šikmého ventilátoru a BLDC motoru pracují LG klimatizační jednotky s nízkými hlukovými hladinami. Tyto technologie eliminují nežádoucí hluk a zajistí tak plynulejší chod jednotky.

Mějte svou spotřebu energie pod kontrolou

S funkcí Aktivní řízení spotřeby energie od společnosti LG můžete snadno nastavit spotřebu energie ve třech různých stupních (80 %, 60 %, 40 %). Stačí jednoduše stisknout tlačítko a můžete ovládat výkon chlazení a snížit tak spotřebu energie.

Okamžité nastavení, Komfortní vzduch

Tato praktická funkce umožní nastavit všechny výdechy klimatizace do předem stanovené polohy, která směřuje proud vzduchu mimo osoby v místnosti.

Rychlá a jednoduchá instalace

Aby bylo možné nainstalovat více klimatizačních jednotek ve více domácnostech v kratším čase, byly LG klimatizační jednotky navrženy tak, aby instalace byla snadnější a efektivnější bez ohledu na okolní podmínky nebo počet lidí zapojených do procesu instalace. Tím, že se zkrátil čas potřebný k instalaci, je nyní možné provést instalaci více klimatizačních jednotek v kratším časovém období.

Dvojitý ochranný filtr

Dvojitý ochranný filtr zachytí částečky prachu větší než 10㎛ a bakterie

Automatické čištění

Funkce automatického čištění zabraňuje tvorbě bakterií a plísní na tepelném výměníku jednotky a tím poskytuje příjemnější a komfortnější prostředí pro uživatele.

Rychlé topení

Funkce 4 Way Auto Swing přizpůsobuje proud vzduchu okolnímu prostředí, umožňuje tak optimální distribuci teplého vzduchu do obytných prostorů a umožní rychlé vytopení těchto prostorů.

Gold Fin™ - povrchová úprava výměníku

Povrchová úprava Gold Fin™ zajistí ochranu tepelného výměníku proti korozi a prodlouží tak výrazně jeho životnost.

Rozměry
Zobrazit více

Parametry

Výrobce LG
Typ nástěnné
Tepelné čerpadlo ano
Inverter ano
Chladivo R32
Ener­getická třída A ++
COP - účinnost topení 4 kW
EER - účinnost chlazení 3,24
Chladící výkon 3.5 kW
Odvlhčování ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty