kosmetická taštička pro holčičky s make-upem Krásná kosmetická taštička s květinovým vzorem nadchne každou holčičku, o to víc, když zjistí, co se ukrývá uvnitř. Taštička je naplněna bohatým příslušenstvím - make-upem pro děti. Malé parádnice v taštičce najdou vše, co pro své zkrášlování potřebují. Konečně mohou napodobovat maminku při líčení a vy se nemusíte obávat, že by se pudr nebo oční stíny při nešikovné manipulaci rozsypaly. Dětský make-up je vyrobený ze dřeva, což zaručuje dlouhou životnost... Celý popis

Koupit za 729 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

kosmetická taštička pro holčičky s make-upem
Krásná kosmetická taštička s květinovým vzorem nadchne každou holčičku, o to víc, když zjistí, co se ukrývá uvnitř. Taštička je naplněna bohatým příslušenstvím - make-upem pro děti. Malé parádnice v taštičce najdou vše, co pro své zkrášlování potřebují. Konečně mohou napodobovat maminku při líčení a vy se nemusíte obávat, že by se pudr nebo oční stíny při nešikovné manipulaci rozsypaly. Dětský make-up je vyrobený ze dřeva, což zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost této dřevěné hračce. Holčičky s pomocí dřevěného zrcátka, parfému, pudru, očních stínů a jiného příslušenství zdokonalí své motorické dovednosti, manuální zručnost a popustí uzdu své dětské fantazii. S kosmetičkou taštičkou s příslušenstvím bude pro každou malou princeznu líčení na bál hračkou.
 
Technické parametry:

Balení obsahuje: 1 kosmetickou tašku s barevnými květy, dřevěné zrcátko, lahvičku s parfémem, tubu s krémem, rtěnku, lak na nehty, pudr na obličej, pudřenku, oční stíny, řasenku, pilník na nehty.
Rozměr: 21 x 21,7 x 9 cm.
Doporučený věk: od 3 let.
Upozornění: Jedná se o dřevěnou hračku, malovátky se nedá malovat. Hračka není vhodná pro děti do 3 let. Obsahuje malé části (hrozí nebezpečí udušení při vdechnutí).

 
Podívejte se na video od výrobce, jak si s kosmetickou taškou vyhrají malé parádnice:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce LITTLE DUTCH
Barva růžové