Vychutnejte si budoucnost závodění Seznamte s novou generací závodních volantů. Oceňovaný design Logitech G byl přepracován, aby vás ještě více vtáhl do herní fyziky s cílem poskytnout bezkonkurenční míru realističnosti. Ucítíte pumpování pístů, křupání šotoliny, každé přeřazení, drift a utaženou zatáčku jako nikdy předtím. Nová generace simulace TrueFroce Naše nejnovější inovace v oblasti technologie zpětné vazby je napojena přímo na herní simulační algoritmy a fyziku s cílem přinášet vysokou... Celý popis

Koupit za 7 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vychutnejte si budoucnost závodění
Seznamte s novou generací závodních volantů. Oceňovaný design Logitech G byl přepracován, aby vás ještě více vtáhl do herní fyziky s cílem poskytnout bezkonkurenční míru realističnosti. Ucítíte pumpování pístů, křupání šotoliny, každé přeřazení, drift a utaženou zatáčku jako nikdy předtím.

Nová generace simulace TrueFroce
Naše nejnovější inovace v oblasti technologie zpětné vazby je napojena přímo na herní simulační algoritmy a fyziku s cílem přinášet vysokou věrnost a odezvu v reálném čase. Frekvenční rozsah zpětné vazby byl rovněž navýšen za účelem dramatického vylepšení detailů a realističnosti v porovnání s předchozí generací.
*TRUEFORCE a pokročilé funkce vyžadují herní integraci. Úplný seznam podporovaných her naleznete na stránce logitechg.com/support/g923-xb1.

Řízení motoru v uzavřené smyčce
Správný proud znamená správný točivý moment. Pokročilý firmware volantu G923 monitoruje veškerý proud protékající motory volantu, přičemž průběžně reguluje napětí v souladu s výstupy herní fyziky. Jelikož se volant G923 neomezuje pouze na výchozí nastavení, přináší dokonalou přesnost a bezkonkurenční míru realističnosti.

Více trakce, méně kouře
Vyrazte ze startovní čáry čistěji a rychleji s programovatelnou dvojitou spojkou simulující asistenta rozjezdu v podporovaných hrách.

Stvořeno pro závodění
Klasický design – modernizovaný. Nová barevná řada, prémiový leštěný kov, kožené prošití v automobilovém stylu a leštěné pedály propůjčují volantu G923 profesionální vzhled. Vzhled následuje funkci v podobě integrovaného označení středu a otočného voliče.

Herní ovládací prvky na volantu
Kompletní ovládací prvky pro Xbox One jsou integrovány přímo do volantu. Ať už závodíte jakkoli, každý příkaz je hned po ruce.

24Polohový otočný volič
Trakce, točivý moment, brzdná síla – to vše si můžete nastavit pomocí integrovaného voliče, který máte k dispozici.
*TRUEFORCE a pokročilé funkce vyžadují herní integraci. Úplný seznam podporovaných her naleznete na stránce logitechg.com/support/g923-xb1.

Progresivní brzdový pedál
Více citlivý, více přesný. Progresivní pružina imituje projev brzdového systému citlivého na tlak pro ještě realističtější zážitek při závodění. Pro ještě přesnější ovládání můžete čela pedálů polohovat za účelem provádění manévrů pata-špička.

Integrovaný ukazatel otáček
Integrované barevné indikátory LED označují rozsah otáček v podporovaných hrách. Snadno uvidíte, když se přiblížíte do červeného pole – přímo v zorném
poli.
*TRUEFORCE a pokročilé funkce vyžadují herní integraci. Úplný seznam podporovaných her naleznete na stránce logitechg.com/support/g923-xb1.

Přizpůsobení pomocí G-Hub
Mějte svou sestavu dokonale pod kontrolou. Regulujte citlivost volantu, úrovně zpětné vazby a funkce tlačítek prostřednictvím výkonného softwaru G HUB Gaming Software pro PC.
*Ke stažení na stránce logitechG.com/downloads Na míru vytvořené profily pro libovolnou hru nebo aplikaci.

Fyzické parametry volantu
Výška: 270 mm
Šířka: 260 mm
Hloubka: 278 mm
Váha bez kabelů: 2,25 kg

Fyzické parametry pedálů
Výška: 167 mm
Šířka: 428,5 mm
Hloubka: 311 mm
Váha bez kabelů: 3,1 kg

Technické parametry volantu
Rotace: 900 stupňů od dorazu k dorazu
Snímač otáčení fungující na principu Hallova efektu
Dvoumotorová zpětná vazba s TRUEFORCE
Ochrana proti přehřátí

Technické parametry pedálů
Nelineární brzdový pedál
Patentovaný úchytný systém na koberec
Zdrsnělá opěrka pro paty
Automatická kalibrace

Materiály
Ramena volantu: anodizovaný hliník
Kryt volantu Ručně šitá kůže
Hřídel řízení: ocel
Pákové spínače: leštěná nerezavějící ocel
Upevňovací svorky: nylon s příměsí skla
Kostra a ramena pedálů: za studena válcovaná ocel
Čela pedálů: leštěná nerezavějící ocel
Pouzdra pístů pedálů: polyoxymetylén (POM)

Obsah balení
Volant
Pedály
Zdroj napájení
Uživatelská dokumentace

Informace o záruce
Dvouletá omezená záruka na hardware
Zobrazit více

Bazarové nabídky