20 nejlepších prohlídkových tras Londýnem. Poznejte to nejzajímavější s aktuálním průvodcem. Na procházkách oceníte vloženou rozkládací mapu s vyznačenými trasami i praktické informace, které vám pobyt v Londýně usnadní. Největší výzvou pro návštěvníky Velké Británie je jízda v levém pruhu. Bude se vás týkat, i když řídit nebudete... Už jen proto, abyste nasedli do autobusu jedoucím správným směrem. Londýn je jedno z nejkomplexnějších a nejvíce fascinujících měst na světě. Turisty tu čekají nádherné... Celý popis

Koupit za 214 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

20 nejlepších prohlídkových tras Londýnem. Poznejte to nejzajímavější s aktuálním průvodcem. Na procházkách oceníte vloženou rozkládací mapu s vyznačenými trasami i praktické informace, které vám pobyt v Londýně usnadní. Největší výzvou pro návštěvníky Velké Británie je jízda v levém pruhu. Bude se vás týkat, i když řídit nebudete... Už jen proto, abyste nasedli do autobusu jedoucím správným směrem.

Londýn je jedno z nejkomplexnějších a nejvíce fascinujících měst na světě. Turisty tu čekají nádherné paláce a katedrály, proslulé památky, divadla a muzea, parky a zahrady, koncerty i rušný noční život. Bohaté dějiny i zvláštní kosmopolitní atmosféra dělají z Londýna fascinující místo.

Uvedené trasy nejdříve objevují rozmanité části centra města, pak se zaměřují také na vzdálenější oblasti. Pro návštěvníky, kteří mají čas vydat se mimo město, nabízí i tipy na výlety do okolí.

U každé trasy najdete podrobný popis, orientační časovou náročnost, mapku, ilustrační fotky a tipy, kde se na procházce občerstvit nebo si odpočinout. Určitě oceníte i rozkládací mapu, na které jsou všechny trasy vyznačeny. Budete tak mít vždy přehled, kde se zrovna nacházíte, a můžete si snadno jednotlivé okruhy spojovat, rozdělovat nebo měnit podle aktuální nálady a počasí.

Vydejte se s aktuálními informacemi do města, kde je stále co objevovat.

Průvodce obsahuje následující trasy:

-
Hlavní pamětihodnosti

-
Národní galerie

-
Covent Garden a Soho

-
Piccadilly a Mayfair

-
Marylebone

-
Regent’s Park

-
Bloomsbury

-
Holborn a Inns of Court

-
City

-
South Bank

-
Z Tate do Tate

-
Hyde Park

-
South Kensington a Knightsbridge

-
Chelsea

-
Hampstead

-
Notting Hill

-
East End

-
Výlet Routemasterem

-
Greenwich

-
Kew

V knize najdete i praktické turistické informace, tipy A-Z a základní anglické fráze.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lingea sro
Země/oblast Velká Británie
Autor Kolektiv autorů
Jazyk česky
Nakladatelství Lingea