Magnetická tabulka Magpad Big Lentilky je vhodná pro děti předškolního i školního věku, která rozvíjí jemnou motoriku, učí barvocitu a zlepšuje koordinaci oko-ruka za pomocí barevných čoček. Magnetické tabulky MAGPAD jsou perfektní pomůckou pro všechny předškoláky, které dokonale připraví na začátek školní docházky. Jak funguje? Za pomoci magnetického pera mohou děti přemísťovat barevné kovové čočky tzv. „lentilky“, které jsou magnetické a bezpečně schované pod průhlednou deskou. Lze tak vytvářet... Celý popis

Koupit za 709 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Magnetická tabulka Magpad Big Lentilky je vhodná pro děti předškolního i školního věku, která rozvíjí jemnou motoriku, učí barvocitu a zlepšuje koordinaci oko-ruka za pomocí barevných čoček.

Magnetické tabulky MAGPAD jsou perfektní pomůckou pro všechny předškoláky, které dokonale připraví na začátek školní docházky.

Jak funguje? Za pomoci magnetického pera mohou děti přemísťovat barevné kovové čočky tzv. „lentilky“, které jsou magnetické a bezpečně schované pod průhlednou deskou. Lze tak vytvářet pestré vzory i tvary dle předloh či vlastní fantazie.

Obsah balení:

- tabulka 32 x 32 cm

- 10 ks kartiček 15 x 12 cm

- magnetické pero 1 x 10 cm

Magnetická tabulka Magpad je nová a neokoukaná vzdělávací hračka. Zabaví na dlouhou dobu bez jakéhokoliv použití nabíječky. Děti učí základním dovednostem, jako je psaní, čtení, počítání. Učení má být zábavné a bezpečné, proto je Magpad navržen tak, aby jeho údržba byla jednoduchá a zároveň bezpečná. Výhodou je možnost dokoupení magnetických per pro práci 2 dětí na jedné tabulce, s možností hrát různé hry společně.

Věk: 3+

Rozměr tabulky: 32 x 32 cm
Zobrazit více

Parametry

Věk od 3 let
Magnetické ano