Vysoce kvalitní kryt pro zahradní nábytek je vhodný k ochraně zahradního nábytku před znečištěním , větru , dešti a ultrafialovému záření po celý rok. Může být také použitý pro ochranu laviček a stolů v zahradě . Kryt je vyroben z odolného polyetylénu o hmotnosti 100g / m2, díky vysoké kvalitě bude sloužit po mnoho sezón. Je plně vodotěsný, chrání váš nábytek před vlhkostí, ale také před prachem nebo nečistotami při špatném počasí nebo při skladování mimosezónního nábytku. Ponechání nábytku po... Celý popis

Koupit za 483 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vysoce kvalitní kryt pro zahradní nábytek je vhodný k ochraně zahradního nábytku před znečištěním , větru , dešti a ultrafialovému záření po celý rok. Může být také použitý pro ochranu laviček a stolů v zahradě . Kryt je vyroben z odolného polyetylénu o hmotnosti 100g / m2, díky vysoké kvalitě bude sloužit po mnoho sezón. Je plně vodotěsný, chrání váš nábytek před vlhkostí, ale také před prachem nebo nečistotami při špatném počasí nebo při skladování mimosezónního nábytku.

Ponechání nábytku po dlouhou dobu na dešti, nebo slunci způsobuje rychlejší poškození. Kryt vyrobený z odolného materiálu, odolný proti roztržení - bude sloužit mnoho sezón. Je plně voděodolný, ochrání Váš nábytek před vlhkostí, ale i před prachem či nečistotami při nepříznivém počasí nebo při skladování nábytku mimo sezónu - kryt nepoškrábe povrch. Není nutné prodlužovat trvanlivost.
Účinně chrání před vyblednutím materiálu, dřeva nebo plastu. Můžeme s ním ochránit zahradní nábytek - maximálně stůl +6 židlí, ale nejen - schováme do něj i zahradní houpačku, lavičku, gril atd.
Po složení je obal malý a lze jej bez problémů skladovat.

SPECIFIKACE:

zelená barva
gramáž: 100g / m2
Materiál: PE
rozměry (výška / šířka / délka): 100/180 / 240 cm
hmotnost: 1,35 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Malatec
Druh materiálu PE
Druh krycí plachty
Hmotnost 1.35 kg

Podobné produkty