MegaPěna - bílá  První pěna na ruce, na hraní i do koupele - skvělá zábava na každý den! - Péče o pokožku rukou! Pěna zvlhčuje a má zvláčňující účinky. Nezanechává mastný film, nelepí. - Zábava do vany! Textura pěny je pevná, tvarovatelná, příjemná na dotek a každé koupání promění v zábavné vodní radovánky. Rozmanité barvy naší pěny nastartují kreativitu a postarají se o nekončící zábavu. Obyčejná koupel se v okamžiku změní ve vzrušující dobrodružství. - Hravá a kreativní pěna! Pěna je krásně... Celý popis

Koupit za 259 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

MegaPěna - bílá 
První pěna na ruce, na hraní i do koupele - skvělá zábava na každý den!

- Péče o pokožku rukou! Pěna zvlhčuje a má zvláčňující účinky. Nezanechává mastný film, nelepí.

- Zábava do vany! Textura pěny je pevná, tvarovatelná, příjemná na dotek a každé koupání promění v zábavné vodní radovánky. Rozmanité barvy naší pěny nastartují kreativitu a postarají se o nekončící zábavu. Obyčejná koupel se v okamžiku změní ve vzrušující dobrodružství.

- Hravá a kreativní pěna! Pěna je krásně tuhá a na vzduchu velmi dlouho vydrží. Můžete s ní malovat, vytvářet různé obrázky a výtvory, je vhodná na nejrůznější kanadské žertíky. Ideální také na barvení pokožky - potřebujete ze sebe udělat na karneval šmoulu? Natřete se pěnou a nechte zaschnout a budete celý modří! Ve sprše pak samozřejmě všechnu barvu rychle odstraníte.

Z lahve vyfoukáte 12 litrů kreativní pěny!!

Dermatologicky testovaný produkt! 
Použití:
Láhev protřepejte. Na ruku vytlačte malé množství pěny. Hrajte si, modelujte, pomalujte vanu nebo jakýkoli omyvatelný povrch.

Datum spotřeby:
36 měsíců od data výroby. Datum výroby (vytištěné na obalu) je také číslem šarže.
 

Ingredients:

Aqua, Butane, Glycerin, Stearic Acid, Palmitic Acid, Propane, TEA, Peg 40-Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol.

Varování:
Hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122°F.

Objem: 200 ml = 12 litrů vyfouknuté pěny na hraní
Doporučený věk: 6+
Vyrobeno v EU.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Megaslizoun
Značka Megaslizoun
Hmotnost 224 g