Puškohled Meopta MeoStar R2 1,7-10x42 RD je univerzální puškohled, umožňující střelbu na pohybující se cíle i na delší vzdálenosti. Poskytuje dostatečnou světelnost pro lov před stmíváním i za úsvitu. Průměr tubusu 30 mm. Dodává se ve 4 osvětlených záměrných osnovách 4C, 4K, BDC 2, BDC 3 (při objednání uveďte v poznámce vybranou osnovu). Puškohledy řady MeoStar R2 nabízí šestinásobný zoom, velmi široké zorné pole, vysokou světelnost, nový 8stupňový systém osvětlení a opakovatelný mechanismus rektifikace.... Celý popis

Koupit za 42 475 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Puškohled Meopta MeoStar R2 1,7-10x42 RD je univerzální puškohled, umožňující střelbu na pohybující se cíle i na delší vzdálenosti. Poskytuje dostatečnou světelnost pro lov před stmíváním i za úsvitu. Průměr tubusu 30 mm. Dodává se ve 4 osvětlených záměrných osnovách 4C, 4K, BDC 2, BDC 3 (při objednání uveďte v poznámce vybranou osnovu).

Puškohledy řady MeoStar R2 nabízí šestinásobný zoom, velmi široké zorné pole, vysokou světelnost, nový 8stupňový systém osvětlení a opakovatelný mechanismus rektifikace. Disponují celou škálou záměrných osnov s osvětlením. Osvětlení záměrných osnov nabízí 8 stupňů intenzity. Vypíná se v mezipolohách. Nastavení provádíte krokově pomocí točítka rektifikace MeoTrak II, jednotlivé záskoky jsou dobře hmatatelně a slyšitelné. To oceníte zvláště při lovu v různých náročných situacích.

Tělo puškohledu je vyrobeno z jednodílného hliníkového tubusu o průměru 30 mm s anodizovaným povrchem a je odolné a pevné. Puškohledy jsou díky kvalitní mechanické konstrukci maximálně odolné rázům. Jsou vhodné pro běžné typy zbraní.

Puškohledy jsou vodotěsné, dobře chráněné proti prachu, vzdušné vlhkosti, dešti či sněhu.

Jsou plněné dusíkem. Aby byla zajištěna maximální světelná propustnost ca. 93-95 %, mají čočky antireflexní vrstvy MeoLux.

MEOSHIELD (anti-abrasion lens coating) je křemíková vrstva, která je aplikovaná za pomocí iontů za účelem ochrany povrchu čoček před poškrábáním a oděrem.

Osvětlovací systém RD umožňuje ostrý a přesný bod zásahu při zvolené intenzitě. Osvětlená záměrná osnova je viditelná jak ve dne, tak za šera.

Modely označené MR (Meopta Rail) disponují lištou typu Zeiss, díky níž se dají montovat bez kroužků. Ostatní puškohledy se montují s kroužky o průměru 30 mm dle průměru tubusu puškohledu.

Po registraci u firmy Meopta získáte prodlouženou záruku na 30 let.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Meopta
Průměr tubusu 30 mm
Celková délka 328 mm
Hmotnost 576 g
Průměr objektivu 42 mm
Vodotěsné ano
Zvětšení 1,7-10x