Midea Breezeless

0 %
(0 hodnocení)

TwinFlap™ dvojitá lamela s mini-otvory Už žádný proud chladného vzduchu. Za pomoci vnější a vnitřní lamely si můžete přesně nastavit jak silný proud vzduchu opravdu chcete. Dvojité lamely zajišťují revoluční odklonění a usměrnění proudění chladného vzduchu, čímž nabízí několik úrovní zjemnění proudu vzduchu při chlazení. Matrix mini otvorů Pro nejvyšší stupeň "eliminace" proudu vzduchu Všech 7 928 mikro otvorů na dvou vychylovacích lamel je navrženo tak, aby proměnily proudění vzduchu v tisíce... Celý popis

Koupit za 26 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

TwinFlap™
dvojitá lamela s mini-otvory

Už žádný proud chladného vzduchu. Za pomoci vnější a vnitřní lamely si můžete přesně nastavit jak silný proud vzduchu opravdu chcete. Dvojité lamely zajišťují revoluční odklonění a usměrnění proudění chladného vzduchu, čímž nabízí několik úrovní zjemnění proudu vzduchu při chlazení.

Matrix mini otvorů
Pro nejvyšší stupeň "eliminace" proudu vzduchu

Všech 7 928 mikro otvorů na dvou vychylovacích lamel je navrženo tak, aby proměnily proudění vzduchu v tisíce malých proudů studeného vzduchu pohybujícího se ve všech směrech. Speciální lamela upravuje proudění vzduchu do bodu, ve kterém ho sotva cítíte a zanechává vám pocit chladu . Struktura každého mini otvoru ve tvaru přesýpacích hodin rozptýlí a míchá chladný vzduch procházející skrz TwinFlap ™ pomocí natlakováním a odtlakováním. Každý mikro otvor je v různých velikostech a směrech, aby byl zajištěn rovnoměrný efekt rozptylu vzduchu a zabráněno kondenzaci vody na deflektorech.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Midea
Vhodné pro místnost 20 m2
Ener­getická třída A +++
COP - účinnost topení 2,9kw

Podobné produkty