Krajina, rostliny i živočichové v koloběhu vzájemné podpory a rovnováhy, to je naše zelená planeta. Během miliónů let evoluce a adaptace se flóra i fauna naší jedinečné planety vyvinula do tisíců úžasných forem, čímž vytvořila nádherné symbiotické ekosystémy v rozmanitých podnebích i krajinách celého světa. Vaším úkolem bude také vytvořit harmonický ekosystém svého vlastního ostrova – mřížku 4 × 4 provázaných karet rostlin a krajiny. Dokonce i nepotřebné karty budete moci proměnit v kompost využitelný... Celý popis

Koupit za 1 279 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Krajina, rostliny i živočichové v koloběhu vzájemné podpory a rovnováhy, to je naše zelená planeta.
Během miliónů let evoluce a adaptace se flóra i fauna naší jedinečné planety vyvinula do tisíců úžasných forem, čímž vytvořila nádherné symbiotické ekosystémy v rozmanitých podnebích i krajinách celého světa.
Vaším úkolem bude také vytvořit harmonický ekosystém svého vlastního ostrova – mřížku 4 × 4 provázaných karet rostlin a krajiny. Dokonce i nepotřebné karty budete moci proměnit v kompost využitelný v budoucnu.
Zelená planeta je hra s kombinováním karet pro 1–5 hráčů – má přístupná pravidla, ale velkou hloubkou strategických možností.
 
Deluxe doplňky
Ke hře Zelená planeta je možné získat Deluxe doplňky obsahující dřevěné komponenty a balíček 12 oboustranných karet měsíců. V každé hře použijete jednu kartu, která ovlivní drobnou změnou pravidel celou partii.
Co nového nabízí hra Zelená planeta:
· Hra s kombinováním karet pro 1–5 hráčů. Má přístupná pravidla a zároveň velkou hloubkou strategických možností.
· Skvělá hra pro všechny milovníky hry Mars: Teraformace, kterou ovšem lze odehrát za hodinu.
· Vytvořte svůj vlastní ostrovní ekosystém! V této hře plné nádherných fotografií vytváříte mřížku karet 4×4 tak, aby se efekty jednotlivých karet co nejlépe doplňovaly.
· Nastavte svou hru dle svých karet ekosystému a ostrovu a přizpůsobte ji úkolům, které platí pro danou partii tak, abyste získali co nejvíce bodů.
· Díky chytrému systému výběru akcí jsou všichni neustále ve hře – aktivní hráč vybírá akci pro všechny, ale v menší míře z ní profitují všichni. Díky spoustě karet podnebí, ekosystémů, ostrovů, flóry, fauny i krajiny nabízí hra nespočet kombinací a rozumnou herní dobu!
    
Základ/rozšíření :
základní hra
Počet hráčů :
1 - 5
Minimální věk :
12 + 
Typ hry :
rodinná
Jazyk hry :
čeština
Délka hry :
90 min
 
HERNÍ MATERIÁL
283 karet Země, 145 kostiček výhonků, 105 žetonů půdy, 88 dílků kmenů, 74 dílků korun, 25 žetonů lístků, 32 karet ekosystémů*, 23 karet fauny*, 10 karet ostrovů*, 10 karet podnebí*, 6 karet pro sólový režim, 5 desek hráčů, 1 žeton aktivního hráče, 1 žeton začínajícího hráče, 1 deska fauny*, 1 bodovací zápisník, pravidla hry
*Pro vyšší variabilitu oboustranné!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mindok
Počet hráčů 1 - 5
Věk od 13 let
Přibližná doba hraní 45 min
Značka Mindok

Podobné produkty