Složení: glukózový sirup, sójová složka 30 % (sójový olej, sójová bílkovina*), stabilizátor: fosforečnany draselné, kaseinát sodný*, protispékavá látka: oxid křemičitý, jedlá sůl, aroma, emulgátor: E481, antioxidant: extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, barvivo karoteny.  * alergen Výživové údaje ve 100 g výrobku: energetická hodnota: 2141 kJ / 512 kcal; tuky: 27 g; nasycené mastné kyseliny: 3,6 g; sacharidy: 62 g; cukry: 10 g; bílkoviny: 5,2 g; sůl: 0,66 g. Země původu: Česká republika. Skladování: Skladujte... Celý popis

Koupit za 59 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Složení: glukózový sirup, sójová složka 30 % (sójový olej, sójová bílkovina*), stabilizátor: fosforečnany draselné, kaseinát sodný*, protispékavá látka: oxid křemičitý, jedlá sůl, aroma, emulgátor: E481, antioxidant: extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, barvivo karoteny. 
* alergen

Výživové údaje ve 100 g výrobku:
energetická hodnota: 2141 kJ / 512 kcal;
tuky: 27 g;
nasycené mastné kyseliny: 3,6 g;
sacharidy: 62 g;
cukry: 10 g;
bílkoviny: 5,2 g;
sůl: 0,66 g.

Země původu: Česká republika.

Skladování: Skladujte v suchu a chladu.

Použití: Sójový nápoj Zajíc Natural je vhodný pro široký okruh spotřebitelů k běžné denní spotřebě, zvláště pro alergiky na kravské mléko, pro lidi s bezlepkovou dietou, pro jedince se zažívacími obtížemi a osoby s vysokou hladinou cholesterolu. Sójový nápoj Zajíc Natural se používá jako zdravá a chutná náhrada obyčejného kravského mléka. Řadí se do skupiny přírodních rostlinných produktů.Díky svým vlastnostem je nejen vynikající součástí zdravé snídaně, ale i osvěžujících koktejlů. Neobsahuje cholesterol, laktózu a je přirozeně bezlepkový. Mezi další přednosti patří vysoká výživnost, lehká stravitelnost a snadná příprava. Uvítají jej také zájemci o zdravou a chutnou výživu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mogador
Hmotnost 400 g