Molicare Mobile XL 14 ks

97 %
(3 hodnocení)

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile 8 kapek se nosí a také vypadají jako běžné spodní prádlo. Prodyšný materiál a optimální tvar kalhotek zajistí pohodlí pro každého. Postranní pásky navíc zabraňují bočnímu protečení. Savost - 2421 ml Obvod boků - 130-170 ml Spolehlivost v diskrétním balení Natahovací kalhotky MoliCare Mobile 8 kapek vypadají jako běžné spodní prádlo, ale ochrání vás i při těžkém úniku moči. Povrchová vrstva z krouceného vlákna odvádí moč a rovnoměrně ji distribuuje do jádra kalhotek.... Celý popis

Koupit za 322 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile 8 kapek se nosí a také vypadají jako běžné spodní prádlo. Prodyšný materiál a optimální tvar kalhotek zajistí pohodlí pro každého. Postranní pásky navíc zabraňují bočnímu protečení.
Savost - 2421 ml
Obvod boků - 130-170 ml
Spolehlivost v diskrétním balení
Natahovací kalhotky MoliCare Mobile 8 kapek vypadají jako běžné spodní prádlo, ale ochrání vás i při těžkém úniku moči. Povrchová vrstva z krouceného vlákna odvádí moč a rovnoměrně ji distribuuje do jádra kalhotek.
 

Superabsopční třívrstvé savé jádro
Patentované kroucené vlákno odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání na povrch pomůcky. Superabsorbent v savém jádře ihned přemění moč na gel. Tím kalhotky zaručují maximálně suchý povrch a bezpečné používání. Navíc látka Odour Neutralizer pohlcuje pach a zaručuje tak pohodlné používání pro osobu s únikem moči i jeho ošetřovatele.
 

 

Patentované kroucené vlákno
Jeho unikátní vlastnosti zaručují na povrchu pomůcky pH 5,5, které je neutrální k pokožce. Tím se povrch pomůcky antibakteriální a eliminuje až 99,9% bakterií. Pokožka tak zůstává zdravá a bez dermatitid.
 

Špičkově prodyšné materiály brání opruzeninám
Plně prodyšný elastický pás s lycra gumičkami poskytuje pokožce maximální cirkulaci vzduchu a taktéž tím napomáhá, aby pokožka zůstala zdravá bez nežádoucích kožních projevů.
 

 

Vypadají a nosí se jako spodní prádlo
Kalhotky mají tvar spodního prádla a jsou stejně tak diskrétní pod oblečením. Velké množství lycra gumiček poskytuje pohodlné nošení a maximální stabilitu pomůcky na těle.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hartmann
Druh kalhotky
Absorpce 1183 ml
Počet kusů 14 ks
Značka Molicare
Určení unisex
Savost extra